
влевовправо
Килим HERAT HER 02 Red червоний прямокутний 160*230 см
- Готово до відправки
- Код: EC-tab0891
14 720 ₴
+380 (67) 630-06-87
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Килим HERAT HER 02 Red червоний прямокутний
Килим має менший ризик алергічних реакцій та накопичення пилу завдяки використанню сучасних матеріалів та технологій.
Килим в стилі вінтаж часто має потертості і ознаки старіння, що надає йому особливий шарм і історичну цінність. Відмінною рисою такого килима є також яскраві кольори і виразні візерунки, які надають інтер'єру жвавості та характеру.
Орнамент додає унікальний стиль та естетичний вигляд килиму, роблячи його привабливим доповненням до інтер'єру.
Прямокутний килим є найбільш популярною формою через свою універсальність і простоту в інтеграції в різні інтер'єри. Він ідеально впишеться в дизайн, де кожна зона прагне створити закінчену прямокутну фігуру.
Склад: 100% Віскоза
Виходячи з характеристик килима рекомендується стелити його в спальню, у вітальню.
Килим має менший ризик алергічних реакцій та накопичення пилу завдяки використанню сучасних матеріалів та технологій.
Килим в стилі вінтаж часто має потертості і ознаки старіння, що надає йому особливий шарм і історичну цінність. Відмінною рисою такого килима є також яскраві кольори і виразні візерунки, які надають інтер'єру жвавості та характеру.
Орнамент додає унікальний стиль та естетичний вигляд килиму, роблячи його привабливим доповненням до інтер'єру.
Прямокутний килим є найбільш популярною формою через свою універсальність і простоту в інтеграції в різні інтер'єри. Він ідеально впишеться в дизайн, де кожна зона прагне створити закінчену прямокутну фігуру.
Склад: 100% Віскоза
Виходячи з характеристик килима рекомендується стелити його в спальню, у вітальню.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ekohali |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид килима | Ворсовий |
| Висота ворсу | 5 мм |
| Довжина килима | 230 см |
| Виготовлення килима | Машинна робота |
| Призначення килима/доріжки | Для спальні, Для вітальні |
| Склад килима | Віскоза |
| Стан | Новий |
| Тематика декору, малюнка | Орнамент |
| Тип | Килим |
| Тип ворсу | Розрізний |
| Форма килима | Прямокутний |
| Колір | Червоний |
| Ширина килима | 160 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колекція | HERAT |
| Розмір, см | 160*230 |
| Склад | 100% Віскоза |
| Стиль | Вінтаж |
- Ціна: 14 720 ₴







