
влевовправо
Килим Pietra PTA 20 Red червоний прямокутний 160*230 см
- Готово до відправки
- Код: EC-tab0887
7 360 ₴
+380 (67) 630-06-87
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Килим Pietra PTA 20 Red червоний прямокутний
Килим машинної роботи простий у догляді та чищенні, що робить його ідеальним вибором для сімей з дітьми та домашніми тваринами.
Килим в стилі вінтаж чудово впишеться в інтер'єри, оформлені в стилі ретро, класичному або еклектичному. Його неповторність, теплота та ностальгічний шарм створять атмосферу, де кожен предмет має свою історію та особливий характер.
Прямокутний килим є найбільш популярною формою через свою універсальність і простоту в інтеграції в різні інтер'єри. Він ідеально впишеться в дизайн, де кожна зона прагне створити закінчену прямокутну фігуру.
Склад: 100% Поліестер
Виходячи з характеристик килима рекомендується стелити його в спальню, у вітальню, на кухню, в дитячу кімнату, у передпокій, у кабінет.
Килим машинної роботи простий у догляді та чищенні, що робить його ідеальним вибором для сімей з дітьми та домашніми тваринами.
Килим в стилі вінтаж чудово впишеться в інтер'єри, оформлені в стилі ретро, класичному або еклектичному. Його неповторність, теплота та ностальгічний шарм створять атмосферу, де кожен предмет має свою історію та особливий характер.
Прямокутний килим є найбільш популярною формою через свою універсальність і простоту в інтеграції в різні інтер'єри. Він ідеально впишеться в дизайн, де кожна зона прагне створити закінчену прямокутну фігуру.
Склад: 100% Поліестер
Виходячи з характеристик килима рекомендується стелити його в спальню, у вітальню, на кухню, в дитячу кімнату, у передпокій, у кабінет.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ekohali |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид килима | Ворсовий |
| Висота ворсу | 6 мм |
| Довжина килима | 230 см |
| Виготовлення килима | Машинна робота |
| Призначення килима/доріжки | Для кабінету, Для вітальні, Для дитячої кімнати, Для кухні, Для передпокою, Універсальне, Для спальні |
| Щільність ворсу | 312000 точок/кв.м |
| Склад килима | Поліестер |
| Стан | Новий |
| Тип | Килим |
| Тип ворсу | Розрізний |
| Форма килима | Прямокутний |
| Колір | Червоний |
| Ширина килима | 160 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колекція | Pietra |
| Розмір, см | 160*230 |
| Склад | 100% Полиэстер |
| Стиль | Вінтаж |
| Тематика декору, малюнка | Класика |
- Ціна: 7 360 ₴







