-50%влевовправо
Килим ручної роботи двосторонній Indokilim 7900 Orange помаранчевий прямокутний 170*240 см
- Готово до відправки
- Код: EC-bin1149
14 688 ₴
7 344 ₴
+380 (67) 630-06-87
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Килим ручної роботи двосторонній Indokilim 7900 Orange помаранчевий прямокутний
Представляємо вам революційне рішення для вашого будинку - двосторонній килим! З цим килимом ви отримуєте два в одному: два унікальних дизайни в одному виробі. Змінюйте атмосферу у своєму інтер'єрі в одну мить, просто перевертаючи килим. Завдяки високоякісним матеріалам і якісному виробництву, наш двосторонній килим прослужить вам довгі роки, а його стильний дизайн підкреслить вашу індивідуальність і смак. Килим можна прати в пральній машині. Здивуйте себе і ваших гостей унікальним рішенням для вашої оселі - двостороннім килимом, який додасть елегантності та стилю у ваш інтер'єр!
Килим ручної роботи, подібно дорогоцінному твору мистецтва, вимагає дбайливого та уважного догляду, оскільки його ніжні волокна та унікальна текстура роблять його більш примхливим та делікатним, але це лише підкреслює його ексклюзивність та цінність, додаючи інтер'єру особливу чарівність та вишуканість.
Малюнок цього килима підкреслює естетику скандинавського дизайну, додаючи в приміщення атмосферу спокою, гармонії та затишку.
Геометричні візерунки у малюнку килима відображають уважність до деталей та строгість ліній. Такі візерунки створюють відчуття порядку та гармонії в приміщенні, додаючи йому структуру та стиль. Кімната з таким килимом буде виглядати виразно та динамічно.
Прямокутний килим є найбільш популярною формою через свою універсальність і простоту в інтеграції в різні інтер'єри. Він ідеально впишеться в дизайн, де кожна зона прагне створити закінчену прямокутну фігуру.
Склад: 100% Вовна
Виходячи з характеристик килима рекомендується стелити його в спальню, у вітальню, на кухню, в дитячу кімнату, у передпокій, у кабінет.
Представляємо вам революційне рішення для вашого будинку - двосторонній килим! З цим килимом ви отримуєте два в одному: два унікальних дизайни в одному виробі. Змінюйте атмосферу у своєму інтер'єрі в одну мить, просто перевертаючи килим. Завдяки високоякісним матеріалам і якісному виробництву, наш двосторонній килим прослужить вам довгі роки, а його стильний дизайн підкреслить вашу індивідуальність і смак. Килим можна прати в пральній машині. Здивуйте себе і ваших гостей унікальним рішенням для вашої оселі - двостороннім килимом, який додасть елегантності та стилю у ваш інтер'єр!
Килим ручної роботи, подібно дорогоцінному твору мистецтва, вимагає дбайливого та уважного догляду, оскільки його ніжні волокна та унікальна текстура роблять його більш примхливим та делікатним, але це лише підкреслює його ексклюзивність та цінність, додаючи інтер'єру особливу чарівність та вишуканість.
Малюнок цього килима підкреслює естетику скандинавського дизайну, додаючи в приміщення атмосферу спокою, гармонії та затишку.
Геометричні візерунки у малюнку килима відображають уважність до деталей та строгість ліній. Такі візерунки створюють відчуття порядку та гармонії в приміщенні, додаючи йому структуру та стиль. Кімната з таким килимом буде виглядати виразно та динамічно.
Прямокутний килим є найбільш популярною формою через свою універсальність і простоту в інтеграції в різні інтер'єри. Він ідеально впишеться в дизайн, де кожна зона прагне створити закінчену прямокутну фігуру.
Склад: 100% Вовна
Виходячи з характеристик килима рекомендується стелити його в спальню, у вітальню, на кухню, в дитячу кімнату, у передпокій, у кабінет.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ekohali |
| Країна виробник | Індія |
| Вид килима | Безворсовий |
| Висота ворсу | 5 мм |
| Довжина килима | 240 см |
| Виготовлення килима | Ручна робота |
| Призначення килима/доріжки | Для кабінету, Для вітальні, Для дитячої кімнати, Для кухні, Для передпокою, Універсальне, Для спальні |
| Склад килима | Вовна |
| Стан | Новий |
| Тематика декору, малюнка | Геометричні візерунки |
| Тип | Килим |
| Тип ворсу | Петельний |
| Форма килима | Прямокутний |
| Колір | Помаранчевий |
| Ширина килима | 170 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колекція | Indokilim |
| Склад | 100% Вовна |
| Розмір, см | 170*240 |
| Стиль | Скандинавський |
- Ціна: 7 344 ₴




