-50%влевовправо
Килим ручної роботи Indokilim 7890 Ocean синій прямокутний 140*200 см
- Готово до відправки
- Код: EC-bin1145
10 080 ₴
5 040 ₴
+380 (67) 630-06-87
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Килим ручної роботи Indokilim 7890 Ocean синій прямокутний
Килим, виготовлений з використанням традиційної майстерності, має особливий шарм і індивідуальність.
Малюнок цього килима підкреслює естетику скандинавського дизайну, додаючи в приміщення атмосферу спокою, гармонії та затишку.
Рослини та квіти у малюнку килима створюють відчуття природної краси та стають яскравим акцентом. Рослинні мотиви додають килиму відчуття світла, свіжості та гармонії, роблячи його привабливим доповненням до інтер'єру та створюючи затишну атмосферу в приміщенні.
Прямокутний килим є найбільш популярною формою через свою універсальність і простоту в інтеграції в різні інтер'єри. Він ідеально впишеться в дизайн, де кожна зона прагне створити закінчену прямокутну фігуру.
Склад: 100% Вовна
Виходячи з характеристик килима рекомендується стелити його в спальню, у вітальню, на кухню, в дитячу кімнату, у передпокій, у кабінет.
Килим, виготовлений з використанням традиційної майстерності, має особливий шарм і індивідуальність.
Малюнок цього килима підкреслює естетику скандинавського дизайну, додаючи в приміщення атмосферу спокою, гармонії та затишку.
Рослини та квіти у малюнку килима створюють відчуття природної краси та стають яскравим акцентом. Рослинні мотиви додають килиму відчуття світла, свіжості та гармонії, роблячи його привабливим доповненням до інтер'єру та створюючи затишну атмосферу в приміщенні.
Прямокутний килим є найбільш популярною формою через свою універсальність і простоту в інтеграції в різні інтер'єри. Він ідеально впишеться в дизайн, де кожна зона прагне створити закінчену прямокутну фігуру.
Склад: 100% Вовна
Виходячи з характеристик килима рекомендується стелити його в спальню, у вітальню, на кухню, в дитячу кімнату, у передпокій, у кабінет.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ekohali |
| Країна виробник | Індія |
| Вид килима | Безворсовий |
| Висота ворсу | 5 мм |
| Довжина килима | 200 см |
| Виготовлення килима | Ручна робота |
| Призначення килима/доріжки | Для кабінету, Для вітальні, Для дитячої кімнати, Для кухні, Для передпокою, Універсальне, Для спальні |
| Склад килима | Вовна |
| Стан | Новий |
| Тематика декору, малюнка | Рослини, квіти |
| Тип | Килим |
| Тип ворсу | Петельний |
| Форма килима | Прямокутний |
| Колір | Синій |
| Ширина килима | 140 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колекція | Indokilim |
| Склад | 100% Вовна |
| Розмір, см | 140*200 |
| Стиль | Скандинавський |
- Ціна: 5 040 ₴





