-50%влевовправо
Килим Glamour 7503H Cream кремовий прямокутний 150*230 см
- Готово до відправки
- Код: EC-bin1141
14 835 ₴
7 417 ₴
+380 (67) 630-06-87
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Килим Glamour 7503H Cream кремовий прямокутний
Килим простий у догляді та чищенні, що економить ваш час та зусилля при догляді за ним.
Нестаріюча класика у цьому килимі додасть елегантності та розкоші до будь-якого інтер'єру.
Східні мотиви додають унікальний та екзотичний вигляд килиму, роблячи його цікавим та привабливим для декорування інтер'єру.
Прямокутний килим є найбільш популярною формою через свою універсальність і простоту в інтеграції в різні інтер'єри. Він ідеально впишеться в дизайн, де кожна зона прагне створити закінчену прямокутну фігуру.
Склад: Вовна / Поліестер
Виходячи з характеристик килима рекомендується стелити його в спальню, у вітальню.
Килим простий у догляді та чищенні, що економить ваш час та зусилля при догляді за ним.
Нестаріюча класика у цьому килимі додасть елегантності та розкоші до будь-якого інтер'єру.
Східні мотиви додають унікальний та екзотичний вигляд килиму, роблячи його цікавим та привабливим для декорування інтер'єру.
Прямокутний килим є найбільш популярною формою через свою універсальність і простоту в інтеграції в різні інтер'єри. Він ідеально впишеться в дизайн, де кожна зона прагне створити закінчену прямокутну фігуру.
Склад: Вовна / Поліестер
Виходячи з характеристик килима рекомендується стелити його в спальню, у вітальню.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kasmir Hali |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид килима | Ворсовий |
| Висота ворсу | 12 мм |
| Довжина килима | 230 см |
| Виготовлення килима | Машинна робота |
| Призначення килима/доріжки | Для спальні, Для вітальні |
| Склад килима | Вовна, Поліестер |
| Стан | Новий |
| Тематика декору, малюнка | Східні мотиви |
| Тип | Килим |
| Тип ворсу | Розрізний |
| Форма килима | Прямокутний |
| Колір | Кремовий |
| Ширина килима | 150 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колекція | Glamour |
| Склад | Вовна/Поліестер |
| Розмір, см | 150*230 |
| Стиль | Класика |
- Ціна: 7 417 ₴









