
влевовправо
Килим Taboo H324A Grey сірий прямокутний 80*150 см
- Готово до відправки
- Код: EC-bin1129
5 400 ₴
+380 (67) 630-06-87
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Килим Taboo H324A Grey сірий прямокутний
Килим має стійкість до стирання та вигоряння, що забезпечує довговічність і тривалий термін його служби.
Цей килим у стилі модерн відображає сучасні тенденції в дизайні. Виразна кольорова палітра створює живий акцент у приміщенні.
Рослини та квіти у малюнку килима створюють відчуття природної краси та стають яскравим акцентом. Рослинні мотиви додають килиму відчуття світла, свіжості та гармонії, роблячи його привабливим доповненням до інтер'єру та створюючи затишну атмосферу в приміщенні.
Прямокутний килим є найбільш популярною формою через свою універсальність і простоту в інтеграції в різні інтер'єри. Він ідеально впишеться в дизайн, де кожна зона прагне створити закінчену прямокутну фігуру.
Склад: 100% Акрил
Виходячи з характеристик килима рекомендується стелити його в спальню, у вітальню, на кухню, в дитячу кімнату, у передпокій, у кабінет.
Килим має стійкість до стирання та вигоряння, що забезпечує довговічність і тривалий термін його служби.
Цей килим у стилі модерн відображає сучасні тенденції в дизайні. Виразна кольорова палітра створює живий акцент у приміщенні.
Рослини та квіти у малюнку килима створюють відчуття природної краси та стають яскравим акцентом. Рослинні мотиви додають килиму відчуття світла, свіжості та гармонії, роблячи його привабливим доповненням до інтер'єру та створюючи затишну атмосферу в приміщенні.
Прямокутний килим є найбільш популярною формою через свою універсальність і простоту в інтеграції в різні інтер'єри. Він ідеально впишеться в дизайн, де кожна зона прагне створити закінчену прямокутну фігуру.
Склад: 100% Акрил
Виходячи з характеристик килима рекомендується стелити його в спальню, у вітальню, на кухню, в дитячу кімнату, у передпокій, у кабінет.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Empera |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид килима | Ворсовий |
| Висота ворсу | 12 мм |
| Довжина килима | 150 см |
| Виготовлення килима | Машинна робота |
| Призначення килима/доріжки | Для кабінету, Для вітальні, Для дитячої кімнати, Для кухні, Для передпокою, Універсальне, Для спальні |
| Щільність ворсу | 1200000 точок/кв.м |
| Склад килима | Акрил |
| Стан | Новий |
| Тематика декору, малюнка | Рослини, квіти |
| Тип | Килим |
| Тип ворсу | Розрізний |
| Форма килима | Прямокутний |
| Колір | Сірий |
| Ширина килима | 80 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колекція | Taboo |
| Склад | 100% Акрил |
| Розмір, см | 80*150 |
| Стиль | Модерн |
- Ціна: 5 400 ₴





