
влевовправо
Килим Taboo G886B Lila oval ліловий овальний 80*150 см
- Готово до відправки
- Код: EC-bin1126
5 400 ₴
+380 (67) 630-06-87
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Килим Taboo G886B Lila oval ліловий овальний
Килим простий у догляді та чищенні, що економить ваш час та зусилля при догляді за ним.
Цей килим поєднує в собі елегантність класичного дизайну із сучасними тенденціями, що робить його універсальним та актуальним для різних інтер'єрів.
Східні мотиви додають унікальний та екзотичний вигляд килиму, роблячи його цікавим та привабливим для декорування інтер'єру.
Овальна форма килима надає інтер'єру вишуканого та елегантного вигляду, додаючи нотку витонченості в простір. Її плавні контури створюють відчуття гармонії та дозволяють краще інтегрувати килим у різні стилі інтер'єру.
Склад: 100% Акрил
Виходячи з характеристик килима рекомендується стелити його в спальню, у вітальню, на кухню, в дитячу кімнату, у передпокій, у кабінет.
Килим простий у догляді та чищенні, що економить ваш час та зусилля при догляді за ним.
Цей килим поєднує в собі елегантність класичного дизайну із сучасними тенденціями, що робить його універсальним та актуальним для різних інтер'єрів.
Східні мотиви додають унікальний та екзотичний вигляд килиму, роблячи його цікавим та привабливим для декорування інтер'єру.
Овальна форма килима надає інтер'єру вишуканого та елегантного вигляду, додаючи нотку витонченості в простір. Її плавні контури створюють відчуття гармонії та дозволяють краще інтегрувати килим у різні стилі інтер'єру.
Склад: 100% Акрил
Виходячи з характеристик килима рекомендується стелити його в спальню, у вітальню, на кухню, в дитячу кімнату, у передпокій, у кабінет.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Empera |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид килима | Ворсовий |
| Висота ворсу | 12 мм |
| Довжина килима | 150 см |
| Виготовлення килима | Машинна робота |
| Призначення килима/доріжки | Для кабінету, Для вітальні, Для дитячої кімнати, Для кухні, Для передпокою, Універсальне, Для спальні |
| Щільність ворсу | 1200000 точок/кв.м |
| Склад килима | Акрил |
| Стан | Новий |
| Тематика декору, малюнка | Східні мотиви |
| Тип | Килим |
| Тип ворсу | Розрізний |
| Форма килима | Овальний |
| Колір | Ліловий |
| Ширина килима | 80 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колекція | Taboo |
| Склад | 100% Акрил |
| Розмір, см | 80*150 |
| Стиль | Сучасна класика |
- Ціна: 5 400 ₴





