
влевовправо
Килим Seven Days 0477A теракотовий прямокутний 160*235 см
- Готово до відправки
- Код: EC-bin1124
12 859 ₴
+380 (67) 630-06-87
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Килим Seven Days 0477A теракотовий прямокутний
Килим машинної роботи простий у догляді та чищенні, що робить його ідеальним вибором для сімей з дітьми та домашніми тваринами.
Килим у стилі вінтаж характеризується використанням вишуканих візерунків, застарілих дизайнів і неповторного шарму минулих епох. Він принесе в інтер'єр атмосферу затишку і ностальгії, а також додасть унікальності і індивідуальності кожному приміщенню.
Орнамент додає унікальний стиль та естетичний вигляд килиму, роблячи його привабливим доповненням до інтер'єру.
Прямокутний килим є найбільш популярною формою через свою універсальність і простоту в інтеграції в різні інтер'єри. Він ідеально впишеться в дизайн, де кожна зона прагне створити закінчену прямокутну фігуру.
Склад: Поліестер / Поліпропілен
Виходячи з характеристик килима рекомендується стелити його в спальню, у вітальню, на кухню, в дитячу кімнату, у передпокій, у кабінет.
Килим машинної роботи простий у догляді та чищенні, що робить його ідеальним вибором для сімей з дітьми та домашніми тваринами.
Килим у стилі вінтаж характеризується використанням вишуканих візерунків, застарілих дизайнів і неповторного шарму минулих епох. Він принесе в інтер'єр атмосферу затишку і ностальгії, а також додасть унікальності і індивідуальності кожному приміщенню.
Орнамент додає унікальний стиль та естетичний вигляд килиму, роблячи його привабливим доповненням до інтер'єру.
Прямокутний килим є найбільш популярною формою через свою універсальність і простоту в інтеграції в різні інтер'єри. Він ідеально впишеться в дизайн, де кожна зона прагне створити закінчену прямокутну фігуру.
Склад: Поліестер / Поліпропілен
Виходячи з характеристик килима рекомендується стелити його в спальню, у вітальню, на кухню, в дитячу кімнату, у передпокій, у кабінет.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kasmir Hali |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид килима | Ворсовий |
| Висота ворсу | 6 мм |
| Довжина килима | 235 см |
| Виготовлення килима | Машинна робота |
| Призначення килима/доріжки | Для кабінету, Для вітальні, Для дитячої кімнати, Для кухні, Для передпокою, Універсальне, Для спальні |
| Склад килима | Поліестер, Поліпропілен |
| Стан | Новий |
| Тематика декору, малюнка | Орнамент |
| Тип | Килим |
| Тип ворсу | Розрізний |
| Форма килима | Прямокутний |
| Колір | Теракотовий |
| Ширина килима | 160 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колекція | Seven Days |
| Склад | Поліестер/Поліпропілен |
| Розмір, см | 160*235 |
| Стиль | Вінтаж |
- Ціна: 12 859 ₴





