-15%влевовправо
Килим Magnat 52181-50653 бежевий прямокутний 80*150 см
- Готово до відправки
- Код: EC-bin1121
4 296 ₴
3 652 ₴
+380 (67) 630-06-87
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Килим Magnat 52181-50653 бежевий прямокутний
Килим має стійкість до стирання та вигоряння, що забезпечує довговічність і тривалий термін його служби.
Нестаріюча класика у цьому килимі додасть елегантності та розкоші до будь-якого інтер'єру.
Східні мотиви додають унікальний та екзотичний вигляд килиму, роблячи його цікавим та привабливим для декорування інтер'єру.
Прямокутний килим є найбільш популярною формою через свою універсальність і простоту в інтеграції в різні інтер'єри. Він ідеально впишеться в дизайн, де кожна зона прагне створити закінчену прямокутну фігуру.
Склад: 100% Вовна
Виходячи з характеристик килима рекомендується стелити його в спальню, у вітальню, на кухню, в дитячу кімнату, у передпокій, у кабінет.
Килим має стійкість до стирання та вигоряння, що забезпечує довговічність і тривалий термін його служби.
Нестаріюча класика у цьому килимі додасть елегантності та розкоші до будь-якого інтер'єру.
Східні мотиви додають унікальний та екзотичний вигляд килиму, роблячи його цікавим та привабливим для декорування інтер'єру.
Прямокутний килим є найбільш популярною формою через свою універсальність і простоту в інтеграції в різні інтер'єри. Він ідеально впишеться в дизайн, де кожна зона прагне створити закінчену прямокутну фігуру.
Склад: 100% Вовна
Виходячи з характеристик килима рекомендується стелити його в спальню, у вітальню, на кухню, в дитячу кімнату, у передпокій, у кабінет.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Moldabela |
| Країна виробник | Молдова |
| Вид килима | Ворсовий |
| Висота ворсу | 13 мм |
| Довжина килима | 150 см |
| Виготовлення килима | Машинна робота |
| Призначення килима/доріжки | Для кабінету, Для вітальні, Для дитячої кімнати, Для кухні, Для передпокою, Універсальне, Для спальні |
| Щільність ворсу | 1000000 точок/кв.м |
| Склад килима | Вовна |
| Стан | Новий |
| Тематика декору, малюнка | Східні мотиви |
| Тип | Килим |
| Тип ворсу | Розрізний |
| Форма килима | Прямокутний |
| Колір | Бежевий |
| Ширина килима | 80 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колекція | Magnat |
| Склад | 100% Вовна |
| Розмір, см | 80*150 |
| Стиль | Класика |
- Ціна: 3 652 ₴









