-20%влевовправо
Килим Usak antik 800 gold бежево-золотистий прямокутний 160*230 см
- Готово до відправки
- Код: EC-bin1115
33 120 ₴
26 496 ₴
+380 (67) 630-06-87
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Килим Usak antik 800 gold бежево-золотистий прямокутний
Килим має менший ризик алергічних реакцій та накопичення пилу завдяки використанню сучасних матеріалів та технологій.
Цей килим може бути успішно використаний в інтер'єрах, оформлених у стилях класика з елементами сучасності, неокласика, а також у сучасних та лофт інтер'єрах для надання їм вишуканого шарму та теплоти.
Східні мотиви додають унікальний та екзотичний вигляд килиму, роблячи його цікавим та привабливим для декорування інтер'єру.
Прямокутний килим буде універсальним і чудово підкреслить межі окремої інтер'єрної зони, наприклад, зони відпочинку з диваном. Візуально чітко визначаючи її контур, прямокутний килим буде допомагати створювати чистий і організований вигляд приміщення, надаючи йому завершений і гармонійний вигляд.
Склад: 100% Віскоза
Виходячи з характеристик килима рекомендується стелити його в спальню, у вітальню.
Килим має менший ризик алергічних реакцій та накопичення пилу завдяки використанню сучасних матеріалів та технологій.
Цей килим може бути успішно використаний в інтер'єрах, оформлених у стилях класика з елементами сучасності, неокласика, а також у сучасних та лофт інтер'єрах для надання їм вишуканого шарму та теплоти.
Східні мотиви додають унікальний та екзотичний вигляд килиму, роблячи його цікавим та привабливим для декорування інтер'єру.
Прямокутний килим буде універсальним і чудово підкреслить межі окремої інтер'єрної зони, наприклад, зони відпочинку з диваном. Візуально чітко визначаючи її контур, прямокутний килим буде допомагати створювати чистий і організований вигляд приміщення, надаючи йому завершений і гармонійний вигляд.
Склад: 100% Віскоза
Виходячи з характеристик килима рекомендується стелити його в спальню, у вітальню.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ekohali |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид килима | Ворсовий |
| Висота ворсу | 10 мм |
| Довжина килима | 230 см |
| Виготовлення килима | Машинна робота |
| Призначення килима/доріжки | Для спальні, Для вітальні |
| Щільність ворсу | 164000 точок/кв.м |
| Склад килима | Віскоза |
| Стан | Новий |
| Тематика декору, малюнка | Східні мотиви |
| Тип | Килим |
| Тип ворсу | Розрізний |
| Форма килима | Прямокутний |
| Колір | Золотистий |
| Ширина килима | 160 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колекція | Usak |
| Склад | 100% Віскоза |
| Розмір, см | 160*230 |
| Стиль | Сучасна класика |
- Ціна: 26 496 ₴







