
влевовправо
Килим ручної роботи SIENA Rainbow grey сірий прямокутний 170*240 см
- Готово до відправки
- Код: EC-bin1103
36 720 ₴
+380 (67) 630-06-87
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Килим ручної роботи SIENA Rainbow grey сірий прямокутний
Килим ручної роботи, подібно дорогоцінному твору мистецтва, вимагає дбайливого та уважного догляду, оскільки його ніжні волокна та унікальна текстура роблять його більш примхливим та делікатним, але це лише підкреслює його ексклюзивність та цінність, додаючи інтер'єру особливу чарівність та вишуканість.
Цей килим у стилі модерн має прості та чисті лінії, що допомагають візуально розширити простір та створити відчуття відкритості у інтер'єрі.
Килим у дизайні з абстракцією у спокійних відтінках- гарна ідея, якщо ви не хочете звертати багато уваги саме на килим, якщо треба додати текстури і затишку в інтер'єр, а акценти вже зроблено за допомогою іншого декору. Такий килим нагадує природні поверхні і не набридає дуже довгий час, тому що спостерігати і вивчати цей малюнок можна нескінченно.
Прямокутний килим є найбільш популярною формою через свою універсальність і простоту в інтеграції в різні інтер'єри. Він ідеально впишеться в дизайн, де кожна зона прагне створити закінчену прямокутну фігуру.
Склад: Вовна / Віскоза
Виходячи з характеристик килима рекомендується стелити його в спальню, у вітальню.
Килим ручної роботи, подібно дорогоцінному твору мистецтва, вимагає дбайливого та уважного догляду, оскільки його ніжні волокна та унікальна текстура роблять його більш примхливим та делікатним, але це лише підкреслює його ексклюзивність та цінність, додаючи інтер'єру особливу чарівність та вишуканість.
Цей килим у стилі модерн має прості та чисті лінії, що допомагають візуально розширити простір та створити відчуття відкритості у інтер'єрі.
Килим у дизайні з абстракцією у спокійних відтінках- гарна ідея, якщо ви не хочете звертати багато уваги саме на килим, якщо треба додати текстури і затишку в інтер'єр, а акценти вже зроблено за допомогою іншого декору. Такий килим нагадує природні поверхні і не набридає дуже довгий час, тому що спостерігати і вивчати цей малюнок можна нескінченно.
Прямокутний килим є найбільш популярною формою через свою універсальність і простоту в інтеграції в різні інтер'єри. Він ідеально впишеться в дизайн, де кожна зона прагне створити закінчену прямокутну фігуру.
Склад: Вовна / Віскоза
Виходячи з характеристик килима рекомендується стелити його в спальню, у вітальню.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ekohali |
| Країна виробник | Індія |
| Вид килима | Ворсовий |
| Висота ворсу | 10 мм |
| Довжина килима | 240 см |
| Виготовлення килима | Ручна робота |
| Призначення килима/доріжки | Для спальні, Для вітальні |
| Склад килима | Віскоза, Вовна |
| Стан | Новий |
| Тематика декору, малюнка | Абстракція |
| Тип | Килим |
| Тип ворсу | Комбінований |
| Форма килима | Прямокутний |
| Колір | Сірий |
| Ширина килима | 170 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колекція | SIENA |
| Склад | Вовна/Віскоза |
| Розмір, см | 170*240 |
| Стиль | Модерн |
- Ціна: 36 720 ₴






