
влевовправо
Килим ручної роботи SIENA 3D DN21 silver сірий прямокутний 90*150 см
- Готово до відправки
- Код: EC-bin1102
12 150 ₴
+380 (67) 630-06-87
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Килим ручної роботи SIENA 3D DN21 silver сірий прямокутний
Килим ручної роботи, подібно дорогоцінному твору мистецтва, вимагає дбайливого та уважного догляду, оскільки його ніжні волокна та унікальна текстура роблять його більш примхливим та делікатним, але це лише підкреслює його ексклюзивність та цінність, додаючи інтер'єру особливу чарівність та вишуканість.
Цей килим може бути успішно використаний в інтер'єрах, оформлених у стилях класика з елементами сучасності, неокласика, а також у сучасних та лофт інтер'єрах для надання їм вишуканого шарму та теплоти.
Східні мотиви додають унікальний та екзотичний вигляд килиму, роблячи його цікавим та привабливим для декорування інтер'єру.
Прямокутний килим буде універсальним і чудово підкреслить межі окремої інтер'єрної зони, наприклад, зони відпочинку з диваном. Візуально чітко визначаючи її контур, прямокутний килим буде допомагати створювати чистий і організований вигляд приміщення, надаючи йому завершений і гармонійний вигляд.
Склад: Вовна / Віскоза
Виходячи з характеристик килима рекомендується стелити його в спальню, у вітальню.
Килим ручної роботи, подібно дорогоцінному твору мистецтва, вимагає дбайливого та уважного догляду, оскільки його ніжні волокна та унікальна текстура роблять його більш примхливим та делікатним, але це лише підкреслює його ексклюзивність та цінність, додаючи інтер'єру особливу чарівність та вишуканість.
Цей килим може бути успішно використаний в інтер'єрах, оформлених у стилях класика з елементами сучасності, неокласика, а також у сучасних та лофт інтер'єрах для надання їм вишуканого шарму та теплоти.
Східні мотиви додають унікальний та екзотичний вигляд килиму, роблячи його цікавим та привабливим для декорування інтер'єру.
Прямокутний килим буде універсальним і чудово підкреслить межі окремої інтер'єрної зони, наприклад, зони відпочинку з диваном. Візуально чітко визначаючи її контур, прямокутний килим буде допомагати створювати чистий і організований вигляд приміщення, надаючи йому завершений і гармонійний вигляд.
Склад: Вовна / Віскоза
Виходячи з характеристик килима рекомендується стелити його в спальню, у вітальню.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ekohali |
| Країна виробник | Індія |
| Вид килима | Ворсовий |
| Висота ворсу | 15 мм |
| Довжина килима | 150 см |
| Виготовлення килима | Ручна робота |
| Призначення килима/доріжки | Для спальні, Для вітальні |
| Склад килима | Віскоза, Вовна |
| Стан | Новий |
| Тематика декору, малюнка | Східні мотиви |
| Тип | Килим |
| Тип ворсу | Розрізний |
| Форма килима | Прямокутний |
| Колір | Сірий |
| Ширина килима | 90 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колекція | SIENA |
| Склад | Вовна/Віскоза |
| Розмір, см | 90*150 |
| Стиль | Сучасна класика |
- Ціна: 12 150 ₴

