-40%влевовправо
Килим ручної роботи Onno Solo Lila ліловий прямокутний 170*240 см
- Готово до відправки
- Код: EC-bin1088
61 200 ₴
36 720 ₴
+380 (67) 630-06-87
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Килим ручної роботи Onno Solo Lila ліловий прямокутний
Унікальний килим преміум якості, про це скажуть "ноги, як у масло", виготовлений вручну, він наповнить виріб особливою енергетикою.
Цей килим у стилі модерн має прості та чисті лінії, що допомагають візуально розширити простір та створити відчуття відкритості у інтер'єрі.
Однотонний килим підкреслює інші елементи декору, такі як меблі або мистецтво на стінах, дозволяючи їм зближатися або контрастувати за кольором. Вони додають простоти та чистоти до приміщення, створюючи спокійну та гармонійну атмосферу. Такий килим може візуально значно розширити простір або підкреслити текстурність інших елементів декору, таких як стіни або меблі, додаючи візуальної цікавості до приміщення. Однотонні килими легко вписуються в різні стилі дизайну, від сучасного до класичного, що робить їх відмінним вибором для будь-якого приміщення.
Прямокутний килим буде універсальним і чудово підкреслить межі окремої інтер'єрної зони, наприклад, зони відпочинку з диваном. Візуально чітко визначаючи її контур, прямокутний килим буде допомагати створювати чистий і організований вигляд приміщення, надаючи йому завершений і гармонійний вигляд.
Склад: 100% Віскоза
Виходячи з характеристик килима рекомендується стелити його в спальню, у вітальню, в дитячу кімнату.
Унікальний килим преміум якості, про це скажуть "ноги, як у масло", виготовлений вручну, він наповнить виріб особливою енергетикою.
Цей килим у стилі модерн має прості та чисті лінії, що допомагають візуально розширити простір та створити відчуття відкритості у інтер'єрі.
Однотонний килим підкреслює інші елементи декору, такі як меблі або мистецтво на стінах, дозволяючи їм зближатися або контрастувати за кольором. Вони додають простоти та чистоти до приміщення, створюючи спокійну та гармонійну атмосферу. Такий килим може візуально значно розширити простір або підкреслити текстурність інших елементів декору, таких як стіни або меблі, додаючи візуальної цікавості до приміщення. Однотонні килими легко вписуються в різні стилі дизайну, від сучасного до класичного, що робить їх відмінним вибором для будь-якого приміщення.
Прямокутний килим буде універсальним і чудово підкреслить межі окремої інтер'єрної зони, наприклад, зони відпочинку з диваном. Візуально чітко визначаючи її контур, прямокутний килим буде допомагати створювати чистий і організований вигляд приміщення, надаючи йому завершений і гармонійний вигляд.
Склад: 100% Віскоза
Виходячи з характеристик килима рекомендується стелити його в спальню, у вітальню, в дитячу кімнату.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ekohali |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид килима | Ворсовий |
| Висота ворсу | 7 мм |
| Довжина килима | 240 см |
| Виготовлення килима | Ручна робота |
| Призначення килима/доріжки | Для спальні, Для вітальні, Для дитячої кімнати |
| Склад килима | Віскоза |
| Стан | Новий |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Тип | Килим |
| Тип ворсу | Розрізний |
| Форма килима | Прямокутний |
| Колір | Ліловий |
| Ширина килима | 170 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колекція | Onno |
| Склад | 100% Віскоза |
| Розмір, см | 170*240 |
| Стиль | Модерн |
- Ціна: 36 720 ₴









