
влевовправо
Килим ручної роботи NATURA 3 сіро-синій прямокутний 170*240 см
- Готово до відправки
- Код: EC-bin1086
36 720 ₴
+380 (67) 630-06-87
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Килим ручної роботи NATURA 3 сіро-синій прямокутний
Килим ручної роботи, подібно дорогоцінному твору мистецтва, вимагає дбайливого та уважного догляду, оскільки його ніжні волокна та унікальна текстура роблять його більш примхливим та делікатним, але це лише підкреслює його ексклюзивність та цінність, додаючи інтер'єру особливу чарівність та вишуканість.
Цей килим у стилі модерн відображає сучасні тенденції в дизайні. Виразна кольорова палітра створює живий акцент у приміщенні.
Килим у дизайні з абстракцією у спокійних відтінках- гарна ідея, якщо ви не хочете звертати багато уваги саме на килим, якщо треба додати текстури і затишку в інтер'єр, а акценти вже зроблено за допомогою іншого декору. Такий килим нагадує природні поверхні і не набридає дуже довгий час, тому що спостерігати і вивчати цей малюнок можна нескінченно.
Прямокутний килим є найбільш популярною формою через свою універсальність і простоту в інтеграції в різні інтер'єри. Він ідеально впишеться в дизайн, де кожна зона прагне створити закінчену прямокутну фігуру.
Склад: 100% Бамбук
Виходячи з характеристик килима рекомендується стелити його в спальню, у вітальню, в дитячу кімнату, у кабінет.
Килим ручної роботи, подібно дорогоцінному твору мистецтва, вимагає дбайливого та уважного догляду, оскільки його ніжні волокна та унікальна текстура роблять його більш примхливим та делікатним, але це лише підкреслює його ексклюзивність та цінність, додаючи інтер'єру особливу чарівність та вишуканість.
Цей килим у стилі модерн відображає сучасні тенденції в дизайні. Виразна кольорова палітра створює живий акцент у приміщенні.
Килим у дизайні з абстракцією у спокійних відтінках- гарна ідея, якщо ви не хочете звертати багато уваги саме на килим, якщо треба додати текстури і затишку в інтер'єр, а акценти вже зроблено за допомогою іншого декору. Такий килим нагадує природні поверхні і не набридає дуже довгий час, тому що спостерігати і вивчати цей малюнок можна нескінченно.
Прямокутний килим є найбільш популярною формою через свою універсальність і простоту в інтеграції в різні інтер'єри. Він ідеально впишеться в дизайн, де кожна зона прагне створити закінчену прямокутну фігуру.
Склад: 100% Бамбук
Виходячи з характеристик килима рекомендується стелити його в спальню, у вітальню, в дитячу кімнату, у кабінет.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ekohali |
| Країна виробник | Індія |
| Вид килима | Ворсовий |
| Висота ворсу | 6 мм |
| Довжина килима | 240 см |
| Виготовлення килима | Ручна робота |
| Призначення килима/доріжки | Для спальні, Для кабінету, Для дитячої кімнати, Для вітальні |
| Щільність ворсу | 400000 точок/кв.м |
| Склад килима | Бамбук |
| Стан | Новий |
| Тематика декору, малюнка | Абстракція |
| Тип | Килим |
| Тип ворсу | Розрізний |
| Форма килима | Прямокутний |
| Колір | Синій |
| Ширина килима | 170 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колекція | Natura |
| Склад | 100% Бамбук |
| Розмір, см | 170*240 |
| Стиль | Модерн |
- Ціна: 36 720 ₴




