-30%влевовправо
Килим ручної роботи Kirkyama 103 atmospere сірий прямокутний 170*240 см
- Готово до відправки
- Код: EC-bin1076
32 640 ₴
22 848 ₴
+380 (67) 630-06-87
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Килим ручної роботи Kirkyama 103 atmospere сірий прямокутний
Килим, виготовлений з використанням традиційної майстерності, має особливий шарм і індивідуальність.
Килим в стилі вінтаж чудово впишеться в інтер'єри, оформлені в стилі ретро, класичному або еклектичному. Його неповторність, теплота та ностальгічний шарм створять атмосферу, де кожен предмет має свою історію та особливий характер.
Орнамент додає унікальний стиль та естетичний вигляд килиму, роблячи його привабливим доповненням до інтер'єру.
Прямокутний килим є найбільш популярною формою через свою універсальність і простоту в інтеграції в різні інтер'єри. Він ідеально впишеться в дизайн, де кожна зона прагне створити закінчену прямокутну фігуру.
Склад: 100% Вовна
Виходячи з характеристик килима рекомендується стелити його в спальню, у вітальню, на кухню, в дитячу кімнату, у передпокій, у кабінет.
Килим, виготовлений з використанням традиційної майстерності, має особливий шарм і індивідуальність.
Килим в стилі вінтаж чудово впишеться в інтер'єри, оформлені в стилі ретро, класичному або еклектичному. Його неповторність, теплота та ностальгічний шарм створять атмосферу, де кожен предмет має свою історію та особливий характер.
Орнамент додає унікальний стиль та естетичний вигляд килиму, роблячи його привабливим доповненням до інтер'єру.
Прямокутний килим є найбільш популярною формою через свою універсальність і простоту в інтеграції в різні інтер'єри. Він ідеально впишеться в дизайн, де кожна зона прагне створити закінчену прямокутну фігуру.
Склад: 100% Вовна
Виходячи з характеристик килима рекомендується стелити його в спальню, у вітальню, на кухню, в дитячу кімнату, у передпокій, у кабінет.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ekohali |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид килима | Безворсовий |
| Висота ворсу | 5 мм |
| Довжина килима | 240 см |
| Виготовлення килима | Ручна робота |
| Призначення килима/доріжки | Для кабінету, Для вітальні, Для дитячої кімнати, Для кухні, Для передпокою, Універсальне, Для спальні |
| Склад килима | Вовна |
| Стан | Новий |
| Тематика декору, малюнка | Орнамент |
| Тип | Килим |
| Тип ворсу | Петельний |
| Форма килима | Прямокутний |
| Колір | Сірий |
| Ширина килима | 170 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колекція | Kirkyama |
| Склад | 100% Вовна |
| Розмір, см | 170*240 |
| Стиль | Вінтаж |
- Ціна: 22 848 ₴




