-15%влевовправо
Килим Heritage 5000 turkuaz чорно-синій прямокутний 160*230 см
- Готово до відправки
- Код: EC-bin1061
33 120 ₴
28 152 ₴
+380 (67) 630-06-87
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Килим Heritage 5000 turkuaz чорно-синій прямокутний
Килим має менший ризик алергічних реакцій та накопичення пилу завдяки використанню сучасних матеріалів та технологій.
Цей килим може бути успішно використаний в інтер'єрах, оформлених у стилях класика з елементами сучасності, неокласика, а також у сучасних та лофт інтер'єрах для надання їм вишуканого шарму та теплоти.
Східні мотиви додають унікальний та екзотичний вигляд килиму, роблячи його цікавим та привабливим для декорування інтер'єру.
Прямокутний килим буде універсальним і чудово підкреслить межі окремої інтер'єрної зони, наприклад, зони відпочинку з диваном. Візуально чітко визначаючи її контур, прямокутний килим буде допомагати створювати чистий і організований вигляд приміщення, надаючи йому завершений і гармонійний вигляд.
Склад: 60% Вовна / 40% Бамбукова віскоза
Виходячи з характеристик килима рекомендується стелити його в спальню, у вітальню, на кухню, в дитячу кімнату, у передпокій, у кабінет.
Килим має менший ризик алергічних реакцій та накопичення пилу завдяки використанню сучасних матеріалів та технологій.
Цей килим може бути успішно використаний в інтер'єрах, оформлених у стилях класика з елементами сучасності, неокласика, а також у сучасних та лофт інтер'єрах для надання їм вишуканого шарму та теплоти.
Східні мотиви додають унікальний та екзотичний вигляд килиму, роблячи його цікавим та привабливим для декорування інтер'єру.
Прямокутний килим буде універсальним і чудово підкреслить межі окремої інтер'єрної зони, наприклад, зони відпочинку з диваном. Візуально чітко визначаючи її контур, прямокутний килим буде допомагати створювати чистий і організований вигляд приміщення, надаючи йому завершений і гармонійний вигляд.
Склад: 60% Вовна / 40% Бамбукова віскоза
Виходячи з характеристик килима рекомендується стелити його в спальню, у вітальню, на кухню, в дитячу кімнату, у передпокій, у кабінет.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ekohali |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид килима | Ворсовий |
| Висота ворсу | 10 мм |
| Довжина килима | 230 см |
| Виготовлення килима | Машинна робота |
| Призначення килима/доріжки | Для кабінету, Для вітальні, Для дитячої кімнати, Для кухні, Для передпокою, Універсальне, Для спальні |
| Щільність ворсу | 174000 точок/кв.м |
| Склад килима | Віскоза, Вовна |
| Стан | Новий |
| Тематика декору, малюнка | Східні мотиви |
| Тип | Килим |
| Тип ворсу | Розрізний |
| Форма килима | Прямокутний |
| Колір | Чорний |
| Ширина килима | 160 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колекція | Heritage |
| Склад | 60% вовна / 40% Бамбукова віскоза |
| Розмір, см | 160*230 |
| Стиль | Сучасна класика |
- Ціна: 28 152 ₴






