
влевовправо
Килим Lagos 935 Cream Grey сірий прямокутний 160*230 см
- Готово до відправки
- Код: EC-tab0695
5 520 ₴
+380 (67) 630-06-87
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Килим Lagos 935 Cream Grey сірий прямокутний
Килим має менший ризик алергічних реакцій та накопичення пилу завдяки використанню сучасних матеріалів та технологій.
Цей килим у стилі модерн відображає сучасні тенденції в дизайні. Виразна кольорова палітра створює живий акцент у приміщенні.
Килим у дизайні з абстракцією у спокійних відтінках- гарна ідея, якщо ви не хочете звертати багато уваги саме на килим, якщо треба додати текстури і затишку в інтер'єр, а акценти вже зроблено за допомогою іншого декору. Такий килим нагадує природні поверхні і не набридає дуже довгий час, тому що спостерігати і вивчати цей малюнок можна нескінченно.
Прямокутний килим є найбільш популярною формою через свою універсальність і простоту в інтеграції в різні інтер'єри. Він ідеально впишеться в дизайн, де кожна зона прагне створити закінчену прямокутну фігуру.
Склад: Поліестер / Поліпропілен
Виходячи з характеристик килима рекомендується стелити його в спальню, у вітальню, на кухню, в дитячу кімнату, у передпокій, у кабінет.
Килим має менший ризик алергічних реакцій та накопичення пилу завдяки використанню сучасних матеріалів та технологій.
Цей килим у стилі модерн відображає сучасні тенденції в дизайні. Виразна кольорова палітра створює живий акцент у приміщенні.
Килим у дизайні з абстракцією у спокійних відтінках- гарна ідея, якщо ви не хочете звертати багато уваги саме на килим, якщо треба додати текстури і затишку в інтер'єр, а акценти вже зроблено за допомогою іншого декору. Такий килим нагадує природні поверхні і не набридає дуже довгий час, тому що спостерігати і вивчати цей малюнок можна нескінченно.
Прямокутний килим є найбільш популярною формою через свою універсальність і простоту в інтеграції в різні інтер'єри. Він ідеально впишеться в дизайн, де кожна зона прагне створити закінчену прямокутну фігуру.
Склад: Поліестер / Поліпропілен
Виходячи з характеристик килима рекомендується стелити його в спальню, у вітальню, на кухню, в дитячу кімнату, у передпокій, у кабінет.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ekohali |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид килима | Ворсовий |
| Висота ворсу | 10 мм |
| Довжина килима | 230 см |
| Виготовлення килима | Машинна робота |
| Призначення килима/доріжки | Для кабінету, Для вітальні, Для дитячої кімнати, Для кухні, Для передпокою, Універсальне, Для спальні |
| Щільність ворсу | 588000 точок/кв.м |
| Склад килима | Поліестер, Поліпропілен |
| Стан | Новий |
| Тематика декору, малюнка | Абстракція |
| Тип | Килим |
| Тип ворсу | Розрізний |
| Форма килима | Прямокутний |
| Колір | Сірий |
| Ширина килима | 160 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колекція | Lagos |
| Склад | Поліестер/Поліпропілен |
| Розмір, см | 160*230 |
| Стиль | Модерн |
- Ціна: 5 520 ₴


