
влевовправо
Килим Zara ZR 15 Beige Autumn бежево-червоний прямокутний 200*300 см
- Готово до відправки
- Код: EC-tab0693
48 000 ₴
+380 (67) 630-06-87
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Килим Zara ZR 15 Beige Autumn бежево-червоний прямокутний
Килим простий у догляді та чищенні, що економить ваш час та зусилля при догляді за ним.
Килим в стилі вінтаж чудово впишеться в інтер'єри, оформлені в стилі ретро, класичному або еклектичному. Його неповторність, теплота та ностальгічний шарм створять атмосферу, де кожен предмет має свою історію та особливий характер.
Орнамент додає унікальний стиль та естетичний вигляд килиму, роблячи його привабливим доповненням до інтер'єру.
Прямокутний килим є найбільш популярною формою через свою універсальність і простоту в інтеграції в різні інтер'єри. Він ідеально впишеться в дизайн, де кожна зона прагне створити закінчену прямокутну фігуру.
Склад: 100% Бамбук
Виходячи з характеристик килима рекомендується стелити його в спальню, у вітальню, на кухню, в дитячу кімнату, у передпокій, у кабінет.
Килим простий у догляді та чищенні, що економить ваш час та зусилля при догляді за ним.
Килим в стилі вінтаж чудово впишеться в інтер'єри, оформлені в стилі ретро, класичному або еклектичному. Його неповторність, теплота та ностальгічний шарм створять атмосферу, де кожен предмет має свою історію та особливий характер.
Орнамент додає унікальний стиль та естетичний вигляд килиму, роблячи його привабливим доповненням до інтер'єру.
Прямокутний килим є найбільш популярною формою через свою універсальність і простоту в інтеграції в різні інтер'єри. Він ідеально впишеться в дизайн, де кожна зона прагне створити закінчену прямокутну фігуру.
Склад: 100% Бамбук
Виходячи з характеристик килима рекомендується стелити його в спальню, у вітальню, на кухню, в дитячу кімнату, у передпокій, у кабінет.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ekohali |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид килима | Ворсовий |
| Висота ворсу | 7 мм |
| Довжина килима | 300 см |
| Виготовлення килима | Машинна робота |
| Призначення килима/доріжки | Для кабінету, Для вітальні, Для дитячої кімнати, Для кухні, Для передпокою, Універсальне, Для спальні |
| Склад килима | Бамбук |
| Стан | Новий |
| Тематика декору, малюнка | Орнамент |
| Тип | Килим |
| Тип ворсу | Розрізний |
| Форма килима | Прямокутний |
| Колір | Бежевий |
| Ширина килима | 200 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колекція | Zara |
| Розмір, см | 200*300 |
| Склад | 100% Бамбук |
| Стиль | Вінтаж |
- Ціна: 48 000 ₴




