
влевовправо
Килим Verona VR 06 Cream Beige кремово-сірий прямокутний 80*150 см
- Готово до відправки
- Код: EC-tab0690
3 000 ₴
+380 (67) 630-06-87
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Килим Verona VR 06 Cream Beige кремово-сірий прямокутний
Килим машинної роботи простий у догляді та чищенні, що робить його ідеальним вибором для сімей з дітьми та домашніми тваринами.
Цей килим поєднує в собі елегантність класичного дизайну із сучасними тенденціями, що робить його універсальним та актуальним для різних інтер'єрів.
Орнамент додає унікальний стиль та естетичний вигляд килиму, роблячи його привабливим доповненням до інтер'єру.
Прямокутний килим буде універсальним і чудово підкреслить межі окремої інтер'єрної зони, наприклад, зони відпочинку з диваном. Візуально чітко визначаючи її контур, прямокутний килим буде допомагати створювати чистий і організований вигляд приміщення, надаючи йому завершений і гармонійний вигляд.
Склад: 50% Віскоза / 50% Поліестер
Виходячи з характеристик килима рекомендується стелити його в спальню, у вітальню, на кухню, в дитячу кімнату, у передпокій, у кабінет.
Килим машинної роботи простий у догляді та чищенні, що робить його ідеальним вибором для сімей з дітьми та домашніми тваринами.
Цей килим поєднує в собі елегантність класичного дизайну із сучасними тенденціями, що робить його універсальним та актуальним для різних інтер'єрів.
Орнамент додає унікальний стиль та естетичний вигляд килиму, роблячи його привабливим доповненням до інтер'єру.
Прямокутний килим буде універсальним і чудово підкреслить межі окремої інтер'єрної зони, наприклад, зони відпочинку з диваном. Візуально чітко визначаючи її контур, прямокутний килим буде допомагати створювати чистий і організований вигляд приміщення, надаючи йому завершений і гармонійний вигляд.
Склад: 50% Віскоза / 50% Поліестер
Виходячи з характеристик килима рекомендується стелити його в спальню, у вітальню, на кухню, в дитячу кімнату, у передпокій, у кабінет.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ekohali |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид килима | Ворсовий |
| Висота ворсу | 6 мм |
| Довжина килима | 150 см |
| Виготовлення килима | Машинна робота |
| Призначення килима/доріжки | Для кабінету, Для вітальні, Для дитячої кімнати, Для кухні, Для передпокою, Універсальне, Для спальні |
| Щільність ворсу | 864000 точок/кв.м |
| Склад килима | Віскоза, Поліестер |
| Стан | Новий |
| Тематика декору, малюнка | Орнамент |
| Тип | Килим |
| Форма килима | Прямокутний |
| Колір | Сірий |
| Ширина килима | 80 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колекція | Verona |
| Розмір, см | 80*150 |
| Склад | 50% Віскоза/50% Поліестер |
| Стиль | Сучасна класика |
| Тип ворсу | Велюровий |
- Ціна: 3 000 ₴




