
влевовправо
Килим Persian PER 01 Grey сіро-бежевий прямокутний 200*300 см
- Готово до відправки
- Код: EC-tab0366
30 000 ₴
+380 (67) 630-06-87
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Килим Persian PER 01 Grey сіро-бежевий прямокутний
Килим має менший ризик алергічних реакцій та накопичення пилу завдяки використанню сучасних матеріалів та технологій.
Нестаріюча класика у цьому килимі додасть елегантності та розкоші до будь-якого інтер'єру.
Східні мотиви додають унікальний та екзотичний вигляд килиму, роблячи його цікавим та привабливим для декорування інтер'єру.
Прямокутний килим є найбільш популярною формою через свою універсальність і простоту в інтеграції в різні інтер'єри. Він ідеально впишеться в дизайн, де кожна зона прагне створити закінчену прямокутну фігуру.
Склад: Віскоза / Акрил
Виходячи з характеристик килима рекомендується стелити його в спальню, у вітальню, на кухню, в дитячу кімнату, у передпокій, у кабінет
Інвестуйте в килим, який виправдовує кожен сантиметр:
✔1,5+ млн вузлів/м² — преміум-щільність: гарантує тривалий термін служби без зношування.
✔ Чистота легко: антистатична обробка не дає накопичуватися бруду.
✔ Прибирання без клопоту: ідеальне для використання з роботами-пилососами.
✔ Абсолютна безпека: гіпоалергенний ворс, без запахів та шкідливих домішок – підходить навіть для малюків.
Килим має менший ризик алергічних реакцій та накопичення пилу завдяки використанню сучасних матеріалів та технологій.
Нестаріюча класика у цьому килимі додасть елегантності та розкоші до будь-якого інтер'єру.
Східні мотиви додають унікальний та екзотичний вигляд килиму, роблячи його цікавим та привабливим для декорування інтер'єру.
Прямокутний килим є найбільш популярною формою через свою універсальність і простоту в інтеграції в різні інтер'єри. Він ідеально впишеться в дизайн, де кожна зона прагне створити закінчену прямокутну фігуру.
Склад: Віскоза / Акрил
Виходячи з характеристик килима рекомендується стелити його в спальню, у вітальню, на кухню, в дитячу кімнату, у передпокій, у кабінет
Інвестуйте в килим, який виправдовує кожен сантиметр:
✔1,5+ млн вузлів/м² — преміум-щільність: гарантує тривалий термін служби без зношування.
✔ Чистота легко: антистатична обробка не дає накопичуватися бруду.
✔ Прибирання без клопоту: ідеальне для використання з роботами-пилососами.
✔ Абсолютна безпека: гіпоалергенний ворс, без запахів та шкідливих домішок – підходить навіть для малюків.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ekohali |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид килима | Ворсовий |
| Висота ворсу | 8 мм |
| Довжина килима | 300 см |
| Виготовлення килима | Машинна робота |
| Призначення килима/доріжки | Для кабінету, Для вітальні, Для дитячої кімнати, Для кухні, Для передпокою, Універсальне, Для спальні |
| Склад килима | Акрил, Віскоза |
| Стан | Новий |
| Тематика декору, малюнка | Східні мотиви |
| Тип | Килим |
| Тип ворсу | Розрізний |
| Форма килима | Прямокутний |
| Колір | Сірий |
| Ширина килима | 200 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колекція | Persian |
| Щільність ворсу | 3000000 точек/квм |
| Розмір, см | 200*300 |
| Склад | Віскоза/Акрил |
| Стиль | Класика |
- Ціна: 30 000 ₴









