Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Килим Fresco Dyed FSD 02 Beige Gold бежево-золотистий прямокутний
Килим має менший ризик алергічних реакцій та накопичення пилу завдяки використанню сучасних матеріалів та технологій.
Цей килим може бути успішно використаний в інтер'єрах, оформлених у стилях класика з елементами сучасності, неокласика, а також у сучасних та лофт інтер'єрах для надання їм вишуканого шарму та теплоти.
Дизайн килима у вигляді рамки завжди виглядає елегантно та стильно. Рамка обрамляє центральну частину килима додавши килиму вишуканості та розкоші. Такий дизайн створює відчуття важелів, що привертає увагу до центральної частини килима, а також додає структури та глибини до інтер'єру.
Прямокутний килим є найбільш популярною формою через свою універсальність і простоту в інтеграції в різні інтер'єри. Він ідеально впишеться в дизайн, де кожна зона прагне створити закінчену прямокутну фігуру.
Склад: 40% Бамбук / 60% Акрил
Виходячи з характеристик килима рекомендується стелити його в спальню, у вітальню, на кухню, в дитячу кімнату, у передпокій, у кабінет
Чому варто вибрати килим із щільністю 1,5 млн вузлів/м² та вище:
✅ Довговічність: килим надовго зберігає первозданний вигляд, не втрачає форми та кольору.
✅ Антистатична просочення: не притягує пил, волосся та шерсть – чистота без зайвих зусиль.
✅ Зручне прибирання: підходить для чищення роботом-пилососом, не потребує додаткового догляду.
✅ Безпека: не порошить, не пахне, підходить для дитячих кімнат та активних сімей.
Килим має менший ризик алергічних реакцій та накопичення пилу завдяки використанню сучасних матеріалів та технологій.
Цей килим може бути успішно використаний в інтер'єрах, оформлених у стилях класика з елементами сучасності, неокласика, а також у сучасних та лофт інтер'єрах для надання їм вишуканого шарму та теплоти.
Дизайн килима у вигляді рамки завжди виглядає елегантно та стильно. Рамка обрамляє центральну частину килима додавши килиму вишуканості та розкоші. Такий дизайн створює відчуття важелів, що привертає увагу до центральної частини килима, а також додає структури та глибини до інтер'єру.
Прямокутний килим є найбільш популярною формою через свою універсальність і простоту в інтеграції в різні інтер'єри. Він ідеально впишеться в дизайн, де кожна зона прагне створити закінчену прямокутну фігуру.
Склад: 40% Бамбук / 60% Акрил
Виходячи з характеристик килима рекомендується стелити його в спальню, у вітальню, на кухню, в дитячу кімнату, у передпокій, у кабінет
Чому варто вибрати килим із щільністю 1,5 млн вузлів/м² та вище:
✅ Довговічність: килим надовго зберігає первозданний вигляд, не втрачає форми та кольору.
✅ Антистатична просочення: не притягує пил, волосся та шерсть – чистота без зайвих зусиль.
✅ Зручне прибирання: підходить для чищення роботом-пилососом, не потребує додаткового догляду.
✅ Безпека: не порошить, не пахне, підходить для дитячих кімнат та активних сімей.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ekohali |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид килима | Ворсовий |
| Висота ворсу | 6 мм |
| Довжина килима | 290 см |
| Виготовлення килима | Машинна робота |
| Призначення килима/доріжки | Для кабінету, Для вітальні, Для дитячої кімнати, Для кухні, Для передпокою, Універсальне, Для спальні |
| Щільність ворсу | 2000001 точок/кв.м |
| Склад килима | Акрил, Бамбук |
| Стан | Новий |
| Тематика декору, малюнка | Рамка |
| Тип | Килим |
| Тип ворсу | Розрізний |
| Форма килима | Прямокутний |
| Колір | Золотистий |
| Ширина килима | 200 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колекція | Fresco Dyed |
| Розмір, см | 200*290 |
| Склад | 40% Бамбук / 60% Акрил |
| Стиль | Сучасна класика |
- Ціна: 31 900 ₴







