
влевовправо
Килим Monaco Stripe Stone бежево-сірий прямокутний 150*225 см
- Готово до відправки
- Код: EC-82191
18 563 ₴
+380 (67) 630-06-87
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Килим Monaco Stripe Stone бежево-сірий прямокутний
Килим машинної роботи простий у догляді та чищенні, що робить його ідеальним вибором для сімей з дітьми та домашніми тваринами.
Цей килим у стилі модерн відображає сучасні тенденції в дизайні. Виразна кольорова палітра створює живий акцент у приміщенні.
Смуги у малюнку килима створюють відчуття простоти та елегантності. Вони самодостатні та гармонійні, як будь-яка основа килима. Але якщо ширину смужки у настінному декорі, або рел'єфній шторі повторити у килимі, то вам відкриється магія простору та стилю.
Прямокутний килим є найбільш популярною формою через свою універсальність і простоту в інтеграції в різні інтер'єри. Він ідеально впишеться в дизайн, де кожна зона прагне створити закінчену прямокутну фігуру.
Склад: 100% Віскоза
Виходячи з характеристик килима рекомендується стелити його в спальню, у вітальню, в дитячу кімнату, у кабінет.
Килим машинної роботи простий у догляді та чищенні, що робить його ідеальним вибором для сімей з дітьми та домашніми тваринами.
Цей килим у стилі модерн відображає сучасні тенденції в дизайні. Виразна кольорова палітра створює живий акцент у приміщенні.
Смуги у малюнку килима створюють відчуття простоти та елегантності. Вони самодостатні та гармонійні, як будь-яка основа килима. Але якщо ширину смужки у настінному декорі, або рел'єфній шторі повторити у килимі, то вам відкриється магія простору та стилю.
Прямокутний килим є найбільш популярною формою через свою універсальність і простоту в інтеграції в різні інтер'єри. Він ідеально впишеться в дизайн, де кожна зона прагне створити закінчену прямокутну фігуру.
Склад: 100% Віскоза
Виходячи з характеристик килима рекомендується стелити його в спальню, у вітальню, в дитячу кімнату, у кабінет.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ekohali |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид килима | Ворсовий |
| Висота ворсу | 5 мм |
| Довжина килима | 225 см |
| Виготовлення килима | Машинна робота |
| Призначення килима/доріжки | Для спальні, Для кабінету, Для вітальні, Для дитячої кімнати |
| Склад килима | Віскоза |
| Стан | Новий |
| Тематика декору, малюнка | Смужка |
| Тип | Килим |
| Тип ворсу | Розрізний |
| Форма килима | Прямокутний |
| Колір | Сірий |
| Ширина килима | 150 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір, см | 150*225 |
- Ціна: 18 563 ₴

