
влевовправо
Килим JOY 01 Green Brown бежево-зелений прямокутний 160*230 см
- Готово до відправки
- Код: EC-82233
7 360 ₴
+380 (67) 630-06-87
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Килим JOY 01 Green Brown бежево-зелений прямокутний
Килим має стійкість до стирання та вигоряння, що забезпечує довговічність і тривалий термін його служби.
Цей килим у скандинавському стилі відзначений простотою, природністю та мінімалізмом. Його нейтральні кольори створюють відчуття простору та світла у приміщенні.
Смуги у малюнку килима створюють відчуття простоти та елегантності. Вони самодостатні та гармонійні, як будь-яка основа килима. Але якщо ширину смужки у настінному декорі, або рел'єфній шторі повторити у килимі, то вам відкриється магія простору та стилю.
Прямокутний килим буде універсальним і чудово підкреслить межі окремої інтер'єрної зони, наприклад, зони відпочинку з диваном. Візуально чітко визначаючи її контур, прямокутний килим буде допомагати створювати чистий і організований вигляд приміщення, надаючи йому завершений і гармонійний вигляд.
Склад: 100% Поліестер
Виходячи з характеристик килима рекомендується стелити його в спальню, у вітальню, на кухню, в дитячу кімнату, у передпокій, у кабінет.
Килим має стійкість до стирання та вигоряння, що забезпечує довговічність і тривалий термін його служби.
Цей килим у скандинавському стилі відзначений простотою, природністю та мінімалізмом. Його нейтральні кольори створюють відчуття простору та світла у приміщенні.
Смуги у малюнку килима створюють відчуття простоти та елегантності. Вони самодостатні та гармонійні, як будь-яка основа килима. Але якщо ширину смужки у настінному декорі, або рел'єфній шторі повторити у килимі, то вам відкриється магія простору та стилю.
Прямокутний килим буде універсальним і чудово підкреслить межі окремої інтер'єрної зони, наприклад, зони відпочинку з диваном. Візуально чітко визначаючи її контур, прямокутний килим буде допомагати створювати чистий і організований вигляд приміщення, надаючи йому завершений і гармонійний вигляд.
Склад: 100% Поліестер
Виходячи з характеристик килима рекомендується стелити його в спальню, у вітальню, на кухню, в дитячу кімнату, у передпокій, у кабінет.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ekohali |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид килима | Ворсовий |
| Висота ворсу | 8 мм |
| Довжина килима | 230 см |
| Виготовлення килима | Машинна робота |
| Призначення килима/доріжки | Для передпокою, Для кухні, Для кабінету, Для спальні, Для дитячої кімнати, Для вітальні, Універсальне |
| Склад килима | Поліестер |
| Стан | Новий |
| Тематика декору, малюнка | Смужка |
| Тип | Килим |
| Тип ворсу | Петельний |
| Форма килима | Прямокутний |
| Колір | Зелений |
| Ширина килима | 160 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір, см | 160*230 |
- Ціна: 7 360 ₴





