
Килим ELEXUS KALIPSO 3732 бежевий прямокутний 160*230 см
- Готово до відправки
- Код: EC-tab0232
22 080 ₴
+380 (67) 630-06-87
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Килим ELEXUS KALIPSO 3732 бежевий прямокутний
Килим має менший ризик алергічних реакцій та накопичення пилу завдяки використанню сучасних матеріалів та технологій.
Цей килим поєднує в собі елегантність класичного дизайну із сучасними тенденціями, що робить його універсальним та актуальним для різних інтер'єрів.
Східні мотиви додають унікальний та екзотичний вигляд килиму, роблячи його цікавим та привабливим для декорування інтер'єру.
Прямокутний килим буде універсальним і чудово підкреслить межі окремої інтер'єрної зони, наприклад, зони відпочинку з диваном. Візуально чітко визначаючи її контур, прямокутний килим буде допомагати створювати чистий і організований вигляд приміщення, надаючи йому завершений і гармонійний вигляд.
Склад: Бамбук / Акрил
Виходячи з характеристик килима рекомендується стелити його в спальню, у вітальню, на кухню, в дитячу кімнату, у передпокій, у кабінет
Практичність, що ви відчуєте з першого дня:
• Зносостійкість: щільне плетіння зберігає килим як новий довгі роки.
• Чистота без зусиль: пил і шерсть не затримуються, прибирання займає хвилини.
• Сумісний з роботом-пилососом: килим не заважає техніці - працює без перешкод.
• Безпечно та комфортно: ідеально для ігор, лежання та життя з дітьми чи вихованцями.
Килим має менший ризик алергічних реакцій та накопичення пилу завдяки використанню сучасних матеріалів та технологій.
Цей килим поєднує в собі елегантність класичного дизайну із сучасними тенденціями, що робить його універсальним та актуальним для різних інтер'єрів.
Східні мотиви додають унікальний та екзотичний вигляд килиму, роблячи його цікавим та привабливим для декорування інтер'єру.
Прямокутний килим буде універсальним і чудово підкреслить межі окремої інтер'єрної зони, наприклад, зони відпочинку з диваном. Візуально чітко визначаючи її контур, прямокутний килим буде допомагати створювати чистий і організований вигляд приміщення, надаючи йому завершений і гармонійний вигляд.
Склад: Бамбук / Акрил
Виходячи з характеристик килима рекомендується стелити його в спальню, у вітальню, на кухню, в дитячу кімнату, у передпокій, у кабінет
Практичність, що ви відчуєте з першого дня:
• Зносостійкість: щільне плетіння зберігає килим як новий довгі роки.
• Чистота без зусиль: пил і шерсть не затримуються, прибирання займає хвилини.
• Сумісний з роботом-пилососом: килим не заважає техніці - працює без перешкод.
• Безпечно та комфортно: ідеально для ігор, лежання та життя з дітьми чи вихованцями.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ekohali |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид килима | Ворсовий |
| Висота ворсу | 7 мм |
| Довжина килима | 230 см |
| Виготовлення килима | Машинна робота |
| Призначення килима/доріжки | Для кабінету, Для вітальні, Для дитячої кімнати, Для кухні, Для передпокою, Універсальне, Для спальні |
| Щільність ворсу | 2000000 точок/кв.м |
| Склад килима | Акрил, Бамбук |
| Стан | Новий |
| Тематика декору, малюнка | Східні мотиви |
| Тип | Килим |
| Тип ворсу | Розрізний |
| Форма килима | Прямокутний |
| Колір | Бежевий |
| Ширина килима | 160 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колекція | ELEXUS KALIPSO |
| Розмір, см | 160*230 |
| Склад | Бамбук/Акрил |
| Стиль | Сучасна класика |
- Ціна: 22 080 ₴
