
влевовправо
Килим Pietra Brown Terra коричнево-теракотовий прямокутний 200*290 см
- Готово до відправки
- Код: EC-tab0133
11 600 ₴
+380 (67) 630-06-87
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Килим Pietra Brown Terra коричнево-теракотовий прямокутний
Килим машинної роботи простий у догляді та чищенні, що робить його ідеальним вибором для сімей з дітьми та домашніми тваринами.
Цей килим у стилі модерн має прості та чисті лінії, що допомагають візуально розширити простір та створити відчуття відкритості у інтер'єрі.
Однотонний килим підкреслює інші елементи декору, такі як меблі або мистецтво на стінах, дозволяючи їм зближатися або контрастувати за кольором. Вони додають простоти та чистоти до приміщення, створюючи спокійну та гармонійну атмосферу. Такий килим може візуально значно розширити простір або підкреслити текстурність інших елементів декору, таких як стіни або меблі, додаючи візуальної цікавості до приміщення. Однотонні килими легко вписуються в різні стилі дизайну, від сучасного до класичного, що робить їх відмінним вибором для будь-якого приміщення.
Прямокутний килим буде універсальним і чудово підкреслить межі окремої інтер'єрної зони, наприклад, зони відпочинку з диваном. Візуально чітко визначаючи її контур, прямокутний килим буде допомагати створювати чистий і організований вигляд приміщення, надаючи йому завершений і гармонійний вигляд.
Склад: 100% Поліестер
Виходячи з характеристик килима рекомендується стелити його в спальню, у вітальню, на кухню, в дитячу кімнату, у передпокій, у кабінет.
Килим машинної роботи простий у догляді та чищенні, що робить його ідеальним вибором для сімей з дітьми та домашніми тваринами.
Цей килим у стилі модерн має прості та чисті лінії, що допомагають візуально розширити простір та створити відчуття відкритості у інтер'єрі.
Однотонний килим підкреслює інші елементи декору, такі як меблі або мистецтво на стінах, дозволяючи їм зближатися або контрастувати за кольором. Вони додають простоти та чистоти до приміщення, створюючи спокійну та гармонійну атмосферу. Такий килим може візуально значно розширити простір або підкреслити текстурність інших елементів декору, таких як стіни або меблі, додаючи візуальної цікавості до приміщення. Однотонні килими легко вписуються в різні стилі дизайну, від сучасного до класичного, що робить їх відмінним вибором для будь-якого приміщення.
Прямокутний килим буде універсальним і чудово підкреслить межі окремої інтер'єрної зони, наприклад, зони відпочинку з диваном. Візуально чітко визначаючи її контур, прямокутний килим буде допомагати створювати чистий і організований вигляд приміщення, надаючи йому завершений і гармонійний вигляд.
Склад: 100% Поліестер
Виходячи з характеристик килима рекомендується стелити його в спальню, у вітальню, на кухню, в дитячу кімнату, у передпокій, у кабінет.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ekohali |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид килима | Ворсовий |
| Висота ворсу | 6 мм |
| Довжина килима | 290 см |
| Виготовлення килима | Машинна робота |
| Призначення килима/доріжки | Для кабінету, Для вітальні, Для дитячої кімнати, Для кухні, Для передпокою, Універсальне, Для спальні |
| Щільність ворсу | 312000 точок/кв.м |
| Склад килима | Поліестер |
| Стан | Новий |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Тип | Килим |
| Тип ворсу | Розрізний |
| Форма килима | Прямокутний |
| Колір | Коричневий |
| Ширина килима | 200 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колекція | Pietra |
| Розмір, см | 200*290 |
| Склад | 100% Полиэстер |
| Стиль | Модерн |
- Ціна: 11 600 ₴







