
влевовправо
Килим Cordoba DB 03 Ivory Light Vizon бежевий прямокутний 200*290 см
- В наявності
- Код: EC-tab0044
17 400 ₴
+380 (67) 630-06-87
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Килим Cordoba DB 03 Ivory Light Vizon бежевий прямокутний
Килим має менший ризик алергічних реакцій та накопичення пилу завдяки використанню сучасних матеріалів та технологій.
Цей килим поєднує в собі елегантність класичного дизайну із сучасними тенденціями, що робить його універсальним та актуальним для різних інтер'єрів.
Східні мотиви додають унікальний та екзотичний вигляд килиму, роблячи його цікавим та привабливим для декорування інтер'єру.
Прямокутний килим є найбільш популярною формою через свою універсальність і простоту в інтеграції в різні інтер'єри. Він ідеально впишеться в дизайн, де кожна зона прагне створити закінчену прямокутну фігуру.
Склад: 40% Віскоза / 60% Акрил
Виходячи з характеристик килима рекомендується стелити його в спальню, у вітальню.
Килим має менший ризик алергічних реакцій та накопичення пилу завдяки використанню сучасних матеріалів та технологій.
Цей килим поєднує в собі елегантність класичного дизайну із сучасними тенденціями, що робить його універсальним та актуальним для різних інтер'єрів.
Східні мотиви додають унікальний та екзотичний вигляд килиму, роблячи його цікавим та привабливим для декорування інтер'єру.
Прямокутний килим є найбільш популярною формою через свою універсальність і простоту в інтеграції в різні інтер'єри. Він ідеально впишеться в дизайн, де кожна зона прагне створити закінчену прямокутну фігуру.
Склад: 40% Віскоза / 60% Акрил
Виходячи з характеристик килима рекомендується стелити його в спальню, у вітальню.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ekohali |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид килима | Ворсовий |
| Висота ворсу | 5 мм |
| Довжина килима | 290 см |
| Виготовлення килима | Машинна робота |
| Призначення килима/доріжки | Для спальні, Для вітальні |
| Щільність ворсу | 1250000 точок/кв.м |
| Склад килима | Акрил, Віскоза |
| Стан | Новий |
| Тематика декору, малюнка | Східні мотиви |
| Тип | Килим |
| Тип ворсу | Розрізний |
| Форма килима | Прямокутний |
| Колір | Бежевий |
| Ширина килима | 200 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колекція | Cordoba |
| Розмір, см | 200*290 |
| Склад | 40% Віскоза/60% Акрил |
| Стиль | Сучасна класика |
- Ціна: 17 400 ₴



