
влевовправо
Килим ELEXUS SUMATRA 3435 кремово-коричневий прямокутний 160*230 см
- В наявності
- Код: EC-tab0086
22 080 ₴
+380 (67) 630-06-87
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Килим ELEXUS SUMATRA 3435 кремово-коричневий прямокутний
Килим має менший ризик алергічних реакцій та накопичення пилу завдяки використанню сучасних матеріалів та технологій.
Цей килим поєднує в собі елегантність класичного дизайну із сучасними тенденціями, що робить його універсальним та актуальним для різних інтер'єрів.
Прямокутний килим буде універсальним і чудово підкреслить межі окремої інтер'єрної зони, наприклад, зони відпочинку з диваном. Візуально чітко визначаючи її контур, прямокутний килим буде допомагати створювати чистий і організований вигляд приміщення, надаючи йому завершений і гармонійний вигляд.
Склад: Бамбук / Акрил
Виходячи з характеристик килима рекомендується стелити його в спальню, у вітальню, на кухню, в дитячу кімнату, у передпокій, у кабінет
Практичність, що ви відчуєте з першого дня:
• Зносостійкість: щільне плетіння зберігає килим як новий довгі роки.
• Чистота без зусиль: пил і шерсть не затримуються, прибирання займає хвилини.
• Сумісний з роботом-пилососом: килим не заважає техніці - працює без перешкод.
• Безпечно та комфортно: ідеально для ігор, лежання та життя з дітьми чи вихованцями.
Килим має менший ризик алергічних реакцій та накопичення пилу завдяки використанню сучасних матеріалів та технологій.
Цей килим поєднує в собі елегантність класичного дизайну із сучасними тенденціями, що робить його універсальним та актуальним для різних інтер'єрів.
Прямокутний килим буде універсальним і чудово підкреслить межі окремої інтер'єрної зони, наприклад, зони відпочинку з диваном. Візуально чітко визначаючи її контур, прямокутний килим буде допомагати створювати чистий і організований вигляд приміщення, надаючи йому завершений і гармонійний вигляд.
Склад: Бамбук / Акрил
Виходячи з характеристик килима рекомендується стелити його в спальню, у вітальню, на кухню, в дитячу кімнату, у передпокій, у кабінет
Практичність, що ви відчуєте з першого дня:
• Зносостійкість: щільне плетіння зберігає килим як новий довгі роки.
• Чистота без зусиль: пил і шерсть не затримуються, прибирання займає хвилини.
• Сумісний з роботом-пилососом: килим не заважає техніці - працює без перешкод.
• Безпечно та комфортно: ідеально для ігор, лежання та життя з дітьми чи вихованцями.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ekohali |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид килима | Ворсовий |
| Висота ворсу | 8 мм |
| Довжина килима | 230 см |
| Виготовлення килима | Машинна робота |
| Призначення килима/доріжки | Для кабінету, Для вітальні, Для дитячої кімнати, Для кухні, Для передпокою, Універсальне, Для спальні |
| Щільність ворсу | 2000000 точок/кв.м |
| Склад килима | Акрил, Бамбук |
| Стан | Новий |
| Тип | Килим |
| Тип ворсу | Розрізний |
| Форма килима | Прямокутний |
| Колір | Кремовий |
| Ширина килима | 160 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колекція | ELEXUS SUMATRA |
| Склад | Бамбук/Акрил |
| Розмір, см | 160*230 |
| Стиль | Сучасна класика |
| Тематика декору, малюнка | Класика |
- Ціна: 22 080 ₴

