
влевовправо
Килим ELEXUS DIAMOND 3774 теракотовий прямокутний 160*230 см
- В наявності
- Код: EC-tab0063
22 080 ₴
+380 (67) 630-06-87
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Килим ELEXUS DIAMOND 3774 теракотовий прямокутний
Килим машинної роботи простий у догляді та чищенні, що робить його ідеальним вибором для сімей з дітьми та домашніми тваринами.
Цей килим поєднує в собі елегантність класичного дизайну із сучасними тенденціями, що робить його універсальним та актуальним для різних інтер'єрів.
Східні мотиви додають унікальний та екзотичний вигляд килиму, роблячи його цікавим та привабливим для декорування інтер'єру.
Прямокутний килим буде універсальним і чудово підкреслить межі окремої інтер'єрної зони, наприклад, зони відпочинку з диваном. Візуально чітко визначаючи її контур, прямокутний килим буде допомагати створювати чистий і організований вигляд приміщення, надаючи йому завершений і гармонійний вигляд.
Склад: Бамбук / Акрил
Виходячи з характеристик килима рекомендується стелити його в спальню, у вітальню, на кухню, в дитячу кімнату, у передпокій, у кабінет
Чому варто вибрати килим із щільністю 1,5 млн вузлів/м² та вище:
✅ Довговічність: килим надовго зберігає первозданний вигляд, не втрачає форми та кольору.
✅ Антистатична просочення: не притягує пил, волосся та шерсть – чистота без зайвих зусиль.
✅ Зручне прибирання: підходить для чищення роботом-пилососом, не потребує додаткового догляду.
✅ Безпека: не порошить, не пахне, підходить для дитячих кімнат та активних сімей.
Килим машинної роботи простий у догляді та чищенні, що робить його ідеальним вибором для сімей з дітьми та домашніми тваринами.
Цей килим поєднує в собі елегантність класичного дизайну із сучасними тенденціями, що робить його універсальним та актуальним для різних інтер'єрів.
Східні мотиви додають унікальний та екзотичний вигляд килиму, роблячи його цікавим та привабливим для декорування інтер'єру.
Прямокутний килим буде універсальним і чудово підкреслить межі окремої інтер'єрної зони, наприклад, зони відпочинку з диваном. Візуально чітко визначаючи її контур, прямокутний килим буде допомагати створювати чистий і організований вигляд приміщення, надаючи йому завершений і гармонійний вигляд.
Склад: Бамбук / Акрил
Виходячи з характеристик килима рекомендується стелити його в спальню, у вітальню, на кухню, в дитячу кімнату, у передпокій, у кабінет
Чому варто вибрати килим із щільністю 1,5 млн вузлів/м² та вище:
✅ Довговічність: килим надовго зберігає первозданний вигляд, не втрачає форми та кольору.
✅ Антистатична просочення: не притягує пил, волосся та шерсть – чистота без зайвих зусиль.
✅ Зручне прибирання: підходить для чищення роботом-пилососом, не потребує додаткового догляду.
✅ Безпека: не порошить, не пахне, підходить для дитячих кімнат та активних сімей.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ekohali |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид килима | Ворсовий |
| Висота ворсу | 10 мм |
| Довжина килима | 230 см |
| Виготовлення килима | Машинна робота |
| Призначення килима/доріжки | Для кабінету, Для вітальні, Для дитячої кімнати, Для кухні, Для передпокою, Універсальне, Для спальні |
| Щільність ворсу | 2000000 точок/кв.м |
| Склад килима | Акрил, Бамбук |
| Стан | Новий |
| Тематика декору, малюнка | Східні мотиви |
| Тип | Килим |
| Тип ворсу | Розрізний |
| Форма килима | Прямокутний |
| Колір | Теракотовий |
| Ширина килима | 160 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колекція | ELEXUS DIAMOND |
| Розмір, см | 160*230 |
| Склад | Бамбук/Акрил |
| Стиль | Сучасна класика |
- Ціна: 22 080 ₴





