
влевовправо
Килим ELEXUS DIAMOND 3773 сіро-коричневий прямокутний 200*290 см
- Готово до відправки
- Код: EC-tab0061
34 800 ₴
+380 (67) 630-06-87
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Килим ELEXUS DIAMOND 3773 сіро-коричневий прямокутний
Килим має менший ризик алергічних реакцій та накопичення пилу завдяки використанню сучасних матеріалів та технологій.
Килим являє собою сучасну інтерпретацію традиційних класичних елементів. Він відрізняється від класики більш сучасними формами, помірним використанням візерунків і кольорів, а також інноваційними матеріалами.
Орнамент додає унікальний стиль та естетичний вигляд килиму, роблячи його привабливим доповненням до інтер'єру.
Прямокутний килим є найбільш популярною формою через свою універсальність і простоту в інтеграції в різні інтер'єри. Він ідеально впишеться в дизайн, де кожна зона прагне створити закінчену прямокутну фігуру.
Склад: Бамбук / Акрил
Виходячи з характеристик килима рекомендується стелити його в спальню, у вітальню, на кухню, в дитячу кімнату, у передпокій, у кабінет
Інвестуйте в килим, який виправдовує кожен сантиметр:
✔1,5+ млн вузлів/м² — преміум-щільність: гарантує тривалий термін служби без зношування.
✔ Чистота легко: антистатична обробка не дає накопичуватися бруду.
✔ Прибирання без клопоту: ідеальне для використання з роботами-пилососами.
✔ Абсолютна безпека: гіпоалергенний ворс, без запахів та шкідливих домішок – підходить навіть для малюків.
Килим має менший ризик алергічних реакцій та накопичення пилу завдяки використанню сучасних матеріалів та технологій.
Килим являє собою сучасну інтерпретацію традиційних класичних елементів. Він відрізняється від класики більш сучасними формами, помірним використанням візерунків і кольорів, а також інноваційними матеріалами.
Орнамент додає унікальний стиль та естетичний вигляд килиму, роблячи його привабливим доповненням до інтер'єру.
Прямокутний килим є найбільш популярною формою через свою універсальність і простоту в інтеграції в різні інтер'єри. Він ідеально впишеться в дизайн, де кожна зона прагне створити закінчену прямокутну фігуру.
Склад: Бамбук / Акрил
Виходячи з характеристик килима рекомендується стелити його в спальню, у вітальню, на кухню, в дитячу кімнату, у передпокій, у кабінет
Інвестуйте в килим, який виправдовує кожен сантиметр:
✔1,5+ млн вузлів/м² — преміум-щільність: гарантує тривалий термін служби без зношування.
✔ Чистота легко: антистатична обробка не дає накопичуватися бруду.
✔ Прибирання без клопоту: ідеальне для використання з роботами-пилососами.
✔ Абсолютна безпека: гіпоалергенний ворс, без запахів та шкідливих домішок – підходить навіть для малюків.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ekohali |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид килима | Ворсовий |
| Висота ворсу | 10 мм |
| Довжина килима | 290 см |
| Виготовлення килима | Машинна робота |
| Призначення килима/доріжки | Для кабінету, Для вітальні, Для дитячої кімнати, Для кухні, Для передпокою, Універсальне, Для спальні |
| Щільність ворсу | 2000000 точок/кв.м |
| Склад килима | Акрил, Бамбук |
| Стан | Новий |
| Тематика декору, малюнка | Орнамент |
| Тип | Килим |
| Тип ворсу | Розрізний |
| Форма килима | Прямокутний |
| Колір | Сірий |
| Ширина килима | 200 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колекція | ELEXUS DIAMOND |
| Розмір, см | 200*290 |
| Склад | Бамбук/Акрил |
| Стиль | Сучасна класика |
- Ціна: 34 800 ₴




