
влевовправо
Килим Soho House 3909 Sand Shell сіро-чорний прямокутний 240*320 см
- В наявності
- Код: EC-tab0036
38 400 ₴
+380 (67) 630-06-87
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Килим Soho House 3909 Sand Shell сіро-чорний прямокутний
Килим має менший ризик алергічних реакцій та накопичення пилу завдяки використанню сучасних матеріалів та технологій.
Килим являє собою сучасну інтерпретацію традиційних класичних елементів. Він відрізняється від класики більш сучасними формами, помірним використанням візерунків і кольорів, а також інноваційними матеріалами.
Дизайн килима у вигляді рамки завжди виглядає елегантно та стильно. Рамка обрамляє центральну частину килима додавши килиму вишуканості та розкоші. Такий дизайн створює відчуття важелів, що привертає увагу до центральної частини килима, а також додає структури та глибини до інтер'єру.
Прямокутний килим буде універсальним і чудово підкреслить межі окремої інтер'єрної зони, наприклад, зони відпочинку з диваном. Візуально чітко визначаючи її контур, прямокутний килим буде допомагати створювати чистий і організований вигляд приміщення, надаючи йому завершений і гармонійний вигляд.
Склад: 40% Бамбук / 60% Акрил
Виходячи з характеристик килима рекомендується стелити його в спальню, у вітальню, на кухню, в дитячу кімнату, у передпокій, у кабінет
Практичність, що ви відчуєте з першого дня:
• Зносостійкість: щільне плетіння зберігає килим як новий довгі роки.
• Чистота без зусиль: пил і шерсть не затримуються, прибирання займає хвилини.
• Сумісний з роботом-пилососом: килим не заважає техніці - працює без перешкод.
• Безпечно та комфортно: ідеально для ігор, лежання та життя з дітьми чи вихованцями.
Килим має менший ризик алергічних реакцій та накопичення пилу завдяки використанню сучасних матеріалів та технологій.
Килим являє собою сучасну інтерпретацію традиційних класичних елементів. Він відрізняється від класики більш сучасними формами, помірним використанням візерунків і кольорів, а також інноваційними матеріалами.
Дизайн килима у вигляді рамки завжди виглядає елегантно та стильно. Рамка обрамляє центральну частину килима додавши килиму вишуканості та розкоші. Такий дизайн створює відчуття важелів, що привертає увагу до центральної частини килима, а також додає структури та глибини до інтер'єру.
Прямокутний килим буде універсальним і чудово підкреслить межі окремої інтер'єрної зони, наприклад, зони відпочинку з диваном. Візуально чітко визначаючи її контур, прямокутний килим буде допомагати створювати чистий і організований вигляд приміщення, надаючи йому завершений і гармонійний вигляд.
Склад: 40% Бамбук / 60% Акрил
Виходячи з характеристик килима рекомендується стелити його в спальню, у вітальню, на кухню, в дитячу кімнату, у передпокій, у кабінет
Практичність, що ви відчуєте з першого дня:
• Зносостійкість: щільне плетіння зберігає килим як новий довгі роки.
• Чистота без зусиль: пил і шерсть не затримуються, прибирання займає хвилини.
• Сумісний з роботом-пилососом: килим не заважає техніці - працює без перешкод.
• Безпечно та комфортно: ідеально для ігор, лежання та життя з дітьми чи вихованцями.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Empera |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид килима | Ворсовий |
| Висота ворсу | 6 мм |
| Довжина килима | 320 см |
| Виготовлення килима | Машинна робота |
| Призначення килима/доріжки | Для кабінету, Для вітальні, Для дитячої кімнати, Для кухні, Для передпокою, Універсальне, Для спальні |
| Щільність ворсу | 2000000 точок/кв.м |
| Склад килима | Акрил, Бамбук |
| Стан | Новий |
| Тематика декору, малюнка | Рамка |
| Тип | Килим |
| Тип ворсу | Розрізний |
| Форма килима | Прямокутний |
| Колір | Сірий |
| Ширина килима | 240 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колекція | Soho House |
| Розмір, см | 240*320 |
| Склад | 40% Бамбук / 60% Акрил |
| Стиль | Сучасна класика |
- Ціна: 38 400 ₴









