
влевовправо
Килим Soho Guaj 3816 ANTIQUE Gold чорно-золотистий прямокутний 240*320 см
- Готово до відправки
- Код: EC-tab0034
38 400 ₴
+380 (67) 630-06-87
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Килим Soho Guaj 3816 ANTIQUE Gold чорно-золотистий прямокутний
Килим має менший ризик алергічних реакцій та накопичення пилу завдяки використанню сучасних матеріалів та технологій.
Килим являє собою сучасну інтерпретацію традиційних класичних елементів. Він відрізняється від класики більш сучасними формами, помірним використанням візерунків і кольорів, а також інноваційними матеріалами.
Східні мотиви додають унікальний та екзотичний вигляд килиму, роблячи його цікавим та привабливим для декорування інтер'єру.
Прямокутний килим буде універсальним і чудово підкреслить межі окремої інтер'єрної зони, наприклад, зони відпочинку з диваном. Візуально чітко визначаючи її контур, прямокутний килим буде допомагати створювати чистий і організований вигляд приміщення, надаючи йому завершений і гармонійний вигляд.
Склад: 40% Бамбук / 60% Акрил
Виходячи з характеристик килима рекомендується стелити його в спальню, у вітальню, на кухню, в дитячу кімнату, у передпокій, у кабінет
Практичність, що ви відчуєте з першого дня:
• Зносостійкість: щільне плетіння зберігає килим як новий довгі роки.
• Чистота без зусиль: пил і шерсть не затримуються, прибирання займає хвилини.
• Сумісний з роботом-пилососом: килим не заважає техніці - працює без перешкод.
• Безпечно та комфортно: ідеально для ігор, лежання та життя з дітьми чи вихованцями.
Килим має менший ризик алергічних реакцій та накопичення пилу завдяки використанню сучасних матеріалів та технологій.
Килим являє собою сучасну інтерпретацію традиційних класичних елементів. Він відрізняється від класики більш сучасними формами, помірним використанням візерунків і кольорів, а також інноваційними матеріалами.
Східні мотиви додають унікальний та екзотичний вигляд килиму, роблячи його цікавим та привабливим для декорування інтер'єру.
Прямокутний килим буде універсальним і чудово підкреслить межі окремої інтер'єрної зони, наприклад, зони відпочинку з диваном. Візуально чітко визначаючи її контур, прямокутний килим буде допомагати створювати чистий і організований вигляд приміщення, надаючи йому завершений і гармонійний вигляд.
Склад: 40% Бамбук / 60% Акрил
Виходячи з характеристик килима рекомендується стелити його в спальню, у вітальню, на кухню, в дитячу кімнату, у передпокій, у кабінет
Практичність, що ви відчуєте з першого дня:
• Зносостійкість: щільне плетіння зберігає килим як новий довгі роки.
• Чистота без зусиль: пил і шерсть не затримуються, прибирання займає хвилини.
• Сумісний з роботом-пилососом: килим не заважає техніці - працює без перешкод.
• Безпечно та комфортно: ідеально для ігор, лежання та життя з дітьми чи вихованцями.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Empera |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид килима | Ворсовий |
| Висота ворсу | 7 мм |
| Довжина килима | 320 см |
| Виготовлення килима | Машинна робота |
| Призначення килима/доріжки | Для передпокою, Для кухні, Для кабінету, Для спальні, Для дитячої кімнати, Для вітальні, Універсальне |
| Щільність ворсу | 2000000 точок/кв.м |
| Склад килима | Бамбук, Акрил |
| Стан | Новий |
| Тематика декору, малюнка | Східні мотиви |
| Тип | Килим |
| Тип ворсу | Розрізний |
| Форма килима | Прямокутний |
| Колір | Золотистий |
| Ширина килима | 240 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір, см | 240*320 |
- Ціна: 38 400 ₴





