
Килим Soho Guaj 3813 BIRCH чорно-коричневий прямокутний 160*230 см
- В наявності
- Код: EC-tab0028
18 400 ₴
+380 (67) 630-06-87
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Килим Soho Guaj 3813 BIRCH чорно-коричневий прямокутний
Килим має стійкість до стирання та вигоряння, що забезпечує довговічність і тривалий термін його служби.
Цей килим поєднує в собі елегантність класичного дизайну із сучасними тенденціями, що робить його універсальним та актуальним для різних інтер'єрів.
Східні мотиви додають унікальний та екзотичний вигляд килиму, роблячи його цікавим та привабливим для декорування інтер'єру.
Прямокутний килим буде універсальним і чудово підкреслить межі окремої інтер'єрної зони, наприклад, зони відпочинку з диваном. Візуально чітко визначаючи її контур, прямокутний килим буде допомагати створювати чистий і організований вигляд приміщення, надаючи йому завершений і гармонійний вигляд.
Склад: 40% Бамбук / 60% Акрил
Виходячи з характеристик килима рекомендується стелити його в спальню, у вітальню, на кухню, в дитячу кімнату, у передпокій, у кабінет
Інвестуйте в килим, який виправдовує кожен сантиметр:
✔1,5+ млн вузлів/м² — преміум-щільність: гарантує тривалий термін служби без зношування.
✔ Чистота легко: антистатична обробка не дає накопичуватися бруду.
✔ Прибирання без клопоту: ідеальне для використання з роботами-пилососами.
✔ Абсолютна безпека: гіпоалергенний ворс, без запахів та шкідливих домішок – підходить навіть для малюків.
Килим має стійкість до стирання та вигоряння, що забезпечує довговічність і тривалий термін його служби.
Цей килим поєднує в собі елегантність класичного дизайну із сучасними тенденціями, що робить його універсальним та актуальним для різних інтер'єрів.
Східні мотиви додають унікальний та екзотичний вигляд килиму, роблячи його цікавим та привабливим для декорування інтер'єру.
Прямокутний килим буде універсальним і чудово підкреслить межі окремої інтер'єрної зони, наприклад, зони відпочинку з диваном. Візуально чітко визначаючи її контур, прямокутний килим буде допомагати створювати чистий і організований вигляд приміщення, надаючи йому завершений і гармонійний вигляд.
Склад: 40% Бамбук / 60% Акрил
Виходячи з характеристик килима рекомендується стелити його в спальню, у вітальню, на кухню, в дитячу кімнату, у передпокій, у кабінет
Інвестуйте в килим, який виправдовує кожен сантиметр:
✔1,5+ млн вузлів/м² — преміум-щільність: гарантує тривалий термін служби без зношування.
✔ Чистота легко: антистатична обробка не дає накопичуватися бруду.
✔ Прибирання без клопоту: ідеальне для використання з роботами-пилососами.
✔ Абсолютна безпека: гіпоалергенний ворс, без запахів та шкідливих домішок – підходить навіть для малюків.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Empera |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид килима | Ворсовий |
| Висота ворсу | 7 мм |
| Довжина килима | 230 см |
| Виготовлення килима | Машинна робота |
| Призначення килима/доріжки | Для кабінету, Для вітальні, Для дитячої кімнати, Для кухні, Для передпокою, Універсальне, Для спальні |
| Щільність ворсу | 2000000 точок/кв.м |
| Склад килима | Акрил, Бамбук |
| Стан | Новий |
| Тематика декору, малюнка | Східні мотиви |
| Тип | Килим |
| Тип ворсу | Розрізний |
| Форма килима | Прямокутний |
| Колір | Коричневий |
| Ширина килима | 160 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колекція | Soho Guaj |
| Розмір, см | 160*230 |
| Склад | 40% Бамбук / 60% Акрил |
| Стиль | Сучасна класика |
- Ціна: 18 400 ₴
