
влевовправо
Килим Merano 05 Cream Gold бежево-чорний прямокутний 200*300 см
- В наявності
- Код: EC-80974
33 000 ₴
+380 (67) 630-06-87
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Килим Merano 05 Cream Gold бежево-чорний прямокутний
Килим має менший ризик алергічних реакцій та накопичення пилу завдяки використанню сучасних матеріалів та технологій.
Цей килим у стилі модерн відображає сучасні тенденції в дизайні. Виразна кольорова палітра створює живий акцент у приміщенні.
Геометричні візерунки у малюнку килима відображають уважність до деталей та строгість ліній. Такі візерунки створюють відчуття порядку та гармонії в приміщенні, додаючи йому структуру та стиль. Кімната з таким килимом буде виглядати виразно та динамічно.
Прямокутний килим є найбільш популярною формою через свою універсальність і простоту в інтеграції в різні інтер'єри. Він ідеально впишеться в дизайн, де кожна зона прагне створити закінчену прямокутну фігуру.
Склад: 90% Віскоза /10% поліестер
Виходячи з характеристик килима рекомендується стелити його в спальню, у вітальню, на кухню, в дитячу кімнату, у кабінет.
Килим має менший ризик алергічних реакцій та накопичення пилу завдяки використанню сучасних матеріалів та технологій.
Цей килим у стилі модерн відображає сучасні тенденції в дизайні. Виразна кольорова палітра створює живий акцент у приміщенні.
Геометричні візерунки у малюнку килима відображають уважність до деталей та строгість ліній. Такі візерунки створюють відчуття порядку та гармонії в приміщенні, додаючи йому структуру та стиль. Кімната з таким килимом буде виглядати виразно та динамічно.
Прямокутний килим є найбільш популярною формою через свою універсальність і простоту в інтеграції в різні інтер'єри. Він ідеально впишеться в дизайн, де кожна зона прагне створити закінчену прямокутну фігуру.
Склад: 90% Віскоза /10% поліестер
Виходячи з характеристик килима рекомендується стелити його в спальню, у вітальню, на кухню, в дитячу кімнату, у кабінет.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ekohali |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид килима | Ворсовий |
| Висота ворсу | 7 мм |
| Довжина килима | 300 см |
| Виготовлення килима | Машинна робота |
| Призначення килима/доріжки | Для кухні, Для кабінету, Для спальні, Для дитячої кімнати, Для вітальні |
| Склад килима | Поліестер, Віскоза |
| Стан | Новий |
| Тематика декору, малюнка | Геометричні візерунки |
| Тип | Килим |
| Тип ворсу | Розрізний |
| Форма килима | Прямокутний |
| Колір | Бежевий |
| Ширина килима | 200 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір, см | 200*300 |
- Ціна: 33 000 ₴





