
влевовправо
Килим ручної роботи Multy Natural Beige бежево-коричневий прямокутний 200*300 см
- Готово до відправки
- Код: EC-82010
24 000 ₴
+380 (67) 630-06-87
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Килим ручної роботи Multy Natural Beige бежево-коричневий прямокутний
Килим, виготовлений з використанням традиційної майстерності, має особливий шарм і індивідуальність.
Цей килим у скандинавському стилі відзначений простотою, природністю та мінімалізмом. Його нейтральні кольори створюють відчуття простору та світла у приміщенні.
Смуги у малюнку килима створюють відчуття простоти та елегантності. Вони самодостатні та гармонійні, як будь-яка основа килима. Але якщо ширину смужки у настінному декорі, або рел'єфній шторі повторити у килимі, то вам відкриється магія простору та стилю.
Прямокутний килим буде універсальним і чудово підкреслить межі окремої інтер'єрної зони, наприклад, зони відпочинку з диваном. Візуально чітко визначаючи її контур, прямокутний килим буде допомагати створювати чистий і організований вигляд приміщення, надаючи йому завершений і гармонійний вигляд.
Склад: 70% Вовна / 30% Віскоза
Виходячи з характеристик килима рекомендується стелити його в спальню, у вітальню, в дитячу кімнату, у кабінет.
Килим, виготовлений з використанням традиційної майстерності, має особливий шарм і індивідуальність.
Цей килим у скандинавському стилі відзначений простотою, природністю та мінімалізмом. Його нейтральні кольори створюють відчуття простору та світла у приміщенні.
Смуги у малюнку килима створюють відчуття простоти та елегантності. Вони самодостатні та гармонійні, як будь-яка основа килима. Але якщо ширину смужки у настінному декорі, або рел'єфній шторі повторити у килимі, то вам відкриється магія простору та стилю.
Прямокутний килим буде універсальним і чудово підкреслить межі окремої інтер'єрної зони, наприклад, зони відпочинку з диваном. Візуально чітко визначаючи її контур, прямокутний килим буде допомагати створювати чистий і організований вигляд приміщення, надаючи йому завершений і гармонійний вигляд.
Склад: 70% Вовна / 30% Віскоза
Виходячи з характеристик килима рекомендується стелити його в спальню, у вітальню, в дитячу кімнату, у кабінет.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ekohali |
| Країна виробник | Індія |
| Вид килима | Ворсовий |
| Висота ворсу | 9 мм |
| Довжина килима | 300 см |
| Виготовлення килима | Ручна робота |
| Призначення килима/доріжки | Для спальні, Для вітальні, Для дитячої кімнати, Для кабінету |
| Склад килима | Віскоза, Вовна |
| Стан | Новий |
| Тематика декору, малюнка | Смужка |
| Тип | Килим |
| Тип ворсу | Петельний |
| Форма килима | Прямокутний |
| Колір | Бежевий |
| Ширина килима | 200 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колекція | Multy Natural |
| Розмір, см | 200*300 |
| Склад | 70% Вовна / 30% Віскоза |
| Стиль | Скандинавський |
- Ціна: 24 000 ₴





