
влевовправо
Килим ручної роботи Pure Beige бежевий прямокутний 140*200 см
- Готово до відправки
- Код: EC-81660
19 600 ₴
+380 (67) 630-06-87
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Килим ручної роботи Pure Beige бежевий прямокутний
Килим ручної роботи, подібно дорогоцінному твору мистецтва, вимагає дбайливого та уважного догляду, оскільки його ніжні волокна та унікальна текстура роблять його більш примхливим та делікатним, але це лише підкреслює його ексклюзивність та цінність, додаючи інтер'єру особливу чарівність та вишуканість.
Цей килим у стилі модерн відображає сучасні тенденції в дизайні. Виразна кольорова палітра створює живий акцент у приміщенні.
Однотонний килим підкреслює інші елементи декору, такі як меблі або мистецтво на стінах, дозволяючи їм зближатися або контрастувати за кольором. Вони додають простоти та чистоти до приміщення, створюючи спокійну та гармонійну атмосферу. Такий килим може візуально значно розширити простір або підкреслити текстурність інших елементів декору, таких як стіни або меблі, додаючи візуальної цікавості до приміщення. Однотонні килими легко вписуються в різні стилі дизайну, від сучасного до класичного, що робить їх відмінним вибором для будь-якого приміщення.
Прямокутний килим буде універсальним і чудово підкреслить межі окремої інтер'єрної зони, наприклад, зони відпочинку з диваном. Візуально чітко визначаючи її контур, прямокутний килим буде допомагати створювати чистий і організований вигляд приміщення, надаючи йому завершений і гармонійний вигляд.
Склад: 100% Віскоза
Виходячи з характеристик килима рекомендується стелити його в спальню, у вітальню, в дитячу кімнату, у кабінет.
Килим ручної роботи, подібно дорогоцінному твору мистецтва, вимагає дбайливого та уважного догляду, оскільки його ніжні волокна та унікальна текстура роблять його більш примхливим та делікатним, але це лише підкреслює його ексклюзивність та цінність, додаючи інтер'єру особливу чарівність та вишуканість.
Цей килим у стилі модерн відображає сучасні тенденції в дизайні. Виразна кольорова палітра створює живий акцент у приміщенні.
Однотонний килим підкреслює інші елементи декору, такі як меблі або мистецтво на стінах, дозволяючи їм зближатися або контрастувати за кольором. Вони додають простоти та чистоти до приміщення, створюючи спокійну та гармонійну атмосферу. Такий килим може візуально значно розширити простір або підкреслити текстурність інших елементів декору, таких як стіни або меблі, додаючи візуальної цікавості до приміщення. Однотонні килими легко вписуються в різні стилі дизайну, від сучасного до класичного, що робить їх відмінним вибором для будь-якого приміщення.
Прямокутний килим буде універсальним і чудово підкреслить межі окремої інтер'єрної зони, наприклад, зони відпочинку з диваном. Візуально чітко визначаючи її контур, прямокутний килим буде допомагати створювати чистий і організований вигляд приміщення, надаючи йому завершений і гармонійний вигляд.
Склад: 100% Віскоза
Виходячи з характеристик килима рекомендується стелити його в спальню, у вітальню, в дитячу кімнату, у кабінет.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ekohali |
| Країна виробник | Індія |
| Вид килима | Ворсовий |
| Висота ворсу | 12 мм |
| Довжина килима | 200 см |
| Виготовлення килима | Ручна робота |
| Призначення килима/доріжки | Для спальні, Для вітальні, Для дитячої кімнати, Для кабінету |
| Щільність ворсу | 312000 точок/кв.м |
| Склад килима | Віскоза |
| Стан | Новий |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Тип | Килим |
| Форма килима | Прямокутний |
| Колір | Бежевий |
| Ширина килима | 140 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колекція | Pure |
| Розмір, см | 140*200 |
| Склад | 100% Віскоза |
| Стиль | Модерн |
| Тип ворсу | Велюровий |
- Ціна: 19 600 ₴








