-50%влевовправо
Килим Color line MG 165 gold золотистий прямокутний 156*230 см
- Готово до відправки
- Код: EC-bin1004
18 299 ₴
9 149 ₴
+380 (67) 630-06-87
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Килим Color line MG 165 gold золотистий прямокутний
Килим має менший ризик алергічних реакцій та накопичення пилу завдяки використанню сучасних матеріалів та технологій.
Цей килим поєднує в собі елегантність класичного дизайну із сучасними тенденціями, що робить його універсальним та актуальним для різних інтер'єрів.
Прямокутний килим є найбільш популярною формою через свою універсальність і простоту в інтеграції в різні інтер'єри. Він ідеально впишеться в дизайн, де кожна зона прагне створити закінчену прямокутну фігуру.
Склад: 40% Віскоза / 60% Акрил
Виходячи з характеристик килима рекомендується стелити його в спальню, у вітальню.
Килим має менший ризик алергічних реакцій та накопичення пилу завдяки використанню сучасних матеріалів та технологій.
Цей килим поєднує в собі елегантність класичного дизайну із сучасними тенденціями, що робить його універсальним та актуальним для різних інтер'єрів.
Прямокутний килим є найбільш популярною формою через свою універсальність і простоту в інтеграції в різні інтер'єри. Він ідеально впишеться в дизайн, де кожна зона прагне створити закінчену прямокутну фігуру.
Склад: 40% Віскоза / 60% Акрил
Виходячи з характеристик килима рекомендується стелити його в спальню, у вітальню.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ekohali |
| Тип | Килим |
| Вид килима | Ворсовий |
| Склад килима | Акрил, Віскоза |
| Форма килима | Прямокутний |
| Призначення килима/доріжки | Для спальні, Для вітальні |
| Колір | Золотистий |
| Виготовлення килима | Машинна робота |
| Тип ворсу | Розрізний |
| Висота ворсу | 5 мм |
| Щільність ворсу | 864000 точок/кв.м |
| Довжина килима | 230 см |
| Ширина килима | 156 см |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Колекція | COLOR LINE |
| Розмір, см | 156*230 |
| Склад | 40% Віскоза/60% Акрил |
| Стиль | Сучасна класика |
| Тематика декору, малюнка | Класика |
- Ціна: 9 149 ₴






