-16%влевовправо
Килим Baroque BR 05 Beige бежевий прямокутний 160*230 см
- Готово до відправки
- Код: EC-21696
11 040 ₴
9 274 ₴
+380 (67) 630-06-87
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Килим Baroque BR 05 Beige бежевий прямокутний
Килим має менший ризик алергічних реакцій та накопичення пилу завдяки використанню сучасних матеріалів та технологій.
Цей килим у стилі модерн відображає сучасні тенденції в дизайні. Виразна кольорова палітра створює живий акцент у приміщенні.
Геометричні візерунки у малюнку килима відображають уважність до деталей та строгість ліній. Такі візерунки створюють відчуття порядку та гармонії в приміщенні, додаючи йому структуру та стиль. Кімната з таким килимом буде виглядати виразно та динамічно.
Прямокутний килим буде універсальним і чудово підкреслить межі окремої інтер'єрної зони, наприклад, зони відпочинку з диваном. Візуально чітко визначаючи її контур, прямокутний килим буде допомагати створювати чистий і організований вигляд приміщення, надаючи йому завершений і гармонійний вигляд.
Склад: 95% Бамбук / 5% Акрил
Виходячи з характеристик килима рекомендується стелити його в спальню, у вітальню.
Килим має менший ризик алергічних реакцій та накопичення пилу завдяки використанню сучасних матеріалів та технологій.
Цей килим у стилі модерн відображає сучасні тенденції в дизайні. Виразна кольорова палітра створює живий акцент у приміщенні.
Геометричні візерунки у малюнку килима відображають уважність до деталей та строгість ліній. Такі візерунки створюють відчуття порядку та гармонії в приміщенні, додаючи йому структуру та стиль. Кімната з таким килимом буде виглядати виразно та динамічно.
Прямокутний килим буде універсальним і чудово підкреслить межі окремої інтер'єрної зони, наприклад, зони відпочинку з диваном. Візуально чітко визначаючи її контур, прямокутний килим буде допомагати створювати чистий і організований вигляд приміщення, надаючи йому завершений і гармонійний вигляд.
Склад: 95% Бамбук / 5% Акрил
Виходячи з характеристик килима рекомендується стелити його в спальню, у вітальню.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ekohali |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид килима | Ворсовий |
| Висота ворсу | 9 мм |
| Довжина килима | 230 см |
| Виготовлення килима | Машинна робота |
| Призначення килима/доріжки | Для спальні, Для вітальні |
| Щільність ворсу | 1250000 точок/кв.м |
| Склад килима | Акрил, Бамбук |
| Стан | Новий |
| Тематика декору, малюнка | Геометричні візерунки |
| Тип | Килим |
| Тип ворсу | Розрізний |
| Форма килима | Прямокутний |
| Колір | Бежевий |
| Ширина килима | 160 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колекція | Baroque |
| Розмір, см | 160*230 |
| Склад | 95% Бамбук / 5% Акрил |
| Стиль | Модерн |
- Ціна: 9 274 ₴




