
влевовправо
Килим Taftan TF Plain Dark Grey сірий прямокутний 200*300 см
- В наявності
- Код: EC-81167
48 000 ₴
+380 (67) 630-06-87
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Килим Taftan TF Plain Dark Grey сірий прямокутний
Килим машинної роботи простий у догляді та чищенні, що робить його ідеальним вибором для сімей з дітьми та домашніми тваринами.
Цей килим у стилі модерн відображає сучасні тенденції в дизайні. Виразна кольорова палітра створює живий акцент у приміщенні.
Однотонний килим підкреслює інші елементи декору, такі як меблі або мистецтво на стінах, дозволяючи їм зближатися або контрастувати за кольором. Вони додають простоти та чистоти до приміщення, створюючи спокійну та гармонійну атмосферу. Такий килим може візуально значно розширити простір або підкреслити текстурність інших елементів декору, таких як стіни або меблі, додаючи візуальної цікавості до приміщення. Однотонні килими легко вписуються в різні стилі дизайну, від сучасного до класичного, що робить їх відмінним вибором для будь-якого приміщення.
Прямокутний килим буде універсальним і чудово підкреслить межі окремої інтер'єрної зони, наприклад, зони відпочинку з диваном. Візуально чітко визначаючи її контур, прямокутний килим буде допомагати створювати чистий і організований вигляд приміщення, надаючи йому завершений і гармонійний вигляд.
Склад: 100% Бамбук
Виходячи з характеристик килима рекомендується стелити його в спальню, у вітальню, в дитячу кімнату, у кабінет.
Килим машинної роботи простий у догляді та чищенні, що робить його ідеальним вибором для сімей з дітьми та домашніми тваринами.
Цей килим у стилі модерн відображає сучасні тенденції в дизайні. Виразна кольорова палітра створює живий акцент у приміщенні.
Однотонний килим підкреслює інші елементи декору, такі як меблі або мистецтво на стінах, дозволяючи їм зближатися або контрастувати за кольором. Вони додають простоти та чистоти до приміщення, створюючи спокійну та гармонійну атмосферу. Такий килим може візуально значно розширити простір або підкреслити текстурність інших елементів декору, таких як стіни або меблі, додаючи візуальної цікавості до приміщення. Однотонні килими легко вписуються в різні стилі дизайну, від сучасного до класичного, що робить їх відмінним вибором для будь-якого приміщення.
Прямокутний килим буде універсальним і чудово підкреслить межі окремої інтер'єрної зони, наприклад, зони відпочинку з диваном. Візуально чітко визначаючи її контур, прямокутний килим буде допомагати створювати чистий і організований вигляд приміщення, надаючи йому завершений і гармонійний вигляд.
Склад: 100% Бамбук
Виходячи з характеристик килима рекомендується стелити його в спальню, у вітальню, в дитячу кімнату, у кабінет.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ekohali |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид килима | Ворсовий |
| Висота ворсу | 7 мм |
| Довжина килима | 300 см |
| Виготовлення килима | Машинна робота |
| Призначення килима/доріжки | Для спальні, Для вітальні, Для дитячої кімнати, Для кабінету |
| Щільність ворсу | 168000 точок/кв.м |
| Склад килима | Бамбук |
| Стан | Новий |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Тип | Килим |
| Тип ворсу | Розрізний |
| Форма килима | Прямокутний |
| Колір | Сірий |
| Ширина килима | 200 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колекція | Taftan Plain |
| Розмір, см | 200*300 |
| Склад | 100% Бамбук |
| Стиль | Модерн |
- Ціна: 48 000 ₴







