
влевовправо
Килим ZURICH ZRH 02 Cream Beige бежевий прямокутний 160*230 см
- Готово до відправки
- Код: EC-80740
9 200 ₴
+380 (67) 630-06-87
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Килим ZURICH ZRH 02 Cream Beige бежевий прямокутний
Килим має менший ризик алергічних реакцій та накопичення пилу завдяки використанню сучасних матеріалів та технологій.
Цей килим у стилі модерн відображає сучасні тенденції в дизайні. Виразна кольорова палітра створює живий акцент у приміщенні.
Килим у дизайні з абстракцією у спокійних відтінках- гарна ідея, якщо ви не хочете звертати багато уваги саме на килим, якщо треба додати текстури і затишку в інтер'єр, а акценти вже зроблено за допомогою іншого декору. Такий килим нагадує природні поверхні і не набридає дуже довгий час, тому що спостерігати і вивчати цей малюнок можна нескінченно.
Прямокутний килим є найбільш популярною формою через свою універсальність і простоту в інтеграції в різні інтер'єри. Він ідеально впишеться в дизайн, де кожна зона прагне створити закінчену прямокутну фігуру.
Склад: Акрил / Поліестер
Виходячи з характеристик килима рекомендується стелити його в спальню, у вітальню, на кухню, в дитячу кімнату, у передпокій, у кабінет.
Килим має менший ризик алергічних реакцій та накопичення пилу завдяки використанню сучасних матеріалів та технологій.
Цей килим у стилі модерн відображає сучасні тенденції в дизайні. Виразна кольорова палітра створює живий акцент у приміщенні.
Килим у дизайні з абстракцією у спокійних відтінках- гарна ідея, якщо ви не хочете звертати багато уваги саме на килим, якщо треба додати текстури і затишку в інтер'єр, а акценти вже зроблено за допомогою іншого декору. Такий килим нагадує природні поверхні і не набридає дуже довгий час, тому що спостерігати і вивчати цей малюнок можна нескінченно.
Прямокутний килим є найбільш популярною формою через свою універсальність і простоту в інтеграції в різні інтер'єри. Він ідеально впишеться в дизайн, де кожна зона прагне створити закінчену прямокутну фігуру.
Склад: Акрил / Поліестер
Виходячи з характеристик килима рекомендується стелити його в спальню, у вітальню, на кухню, в дитячу кімнату, у передпокій, у кабінет.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ekohali |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид килима | Ворсовий |
| Висота ворсу | 7 мм |
| Довжина килима | 230 см |
| Виготовлення килима | Машинна робота |
| Призначення килима/доріжки | Для передпокою, Для кухні, Для кабінету, Для спальні, Для дитячої кімнати, Для вітальні, Універсальне |
| Склад килима | Поліестер, Акрил |
| Стан | Новий |
| Тематика декору, малюнка | Абстракція |
| Тип | Килим |
| Тип ворсу | Розрізний |
| Форма килима | Прямокутний |
| Колір | Бежевий |
| Ширина килима | 160 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір, см | 160*230 |
- Ціна: 9 200 ₴







