
влевовправо
Килим Palmira PLM 01 Cream Beige бежевий прямокутний 300*400 см
- Готово до відправки
- Код: EC-80700
72 000 ₴
+380 (67) 630-06-87
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Килим Palmira PLM 01 Cream Beige бежевий прямокутний
Килим має менший ризик алергічних реакцій та накопичення пилу завдяки використанню сучасних матеріалів та технологій.
Килим являє собою сучасну інтерпретацію традиційних класичних елементів. Він відрізняється від класики більш сучасними формами, помірним використанням візерунків і кольорів, а також інноваційними матеріалами.
Прямокутний килим є найбільш популярною формою через свою універсальність і простоту в інтеграції в різні інтер'єри. Він ідеально впишеться в дизайн, де кожна зона прагне створити закінчену прямокутну фігуру.
Склад: Бамбук / Акрил
Виходячи з характеристик килима рекомендується стелити його в спальню, у вітальню, на кухню, в дитячу кімнату, у передпокій, у кабінет
Інвестуйте в килим, який виправдовує кожен сантиметр:
✔1,5+ млн вузлів/м² — преміум-щільність: гарантує тривалий термін служби без зношування.
✔ Чистота легко: антистатична обробка не дає накопичуватися бруду.
✔ Прибирання без клопоту: ідеальне для використання з роботами-пилососами.
✔ Абсолютна безпека: гіпоалергенний ворс, без запахів та шкідливих домішок – підходить навіть для малюків.
Килим має менший ризик алергічних реакцій та накопичення пилу завдяки використанню сучасних матеріалів та технологій.
Килим являє собою сучасну інтерпретацію традиційних класичних елементів. Він відрізняється від класики більш сучасними формами, помірним використанням візерунків і кольорів, а також інноваційними матеріалами.
Прямокутний килим є найбільш популярною формою через свою універсальність і простоту в інтеграції в різні інтер'єри. Він ідеально впишеться в дизайн, де кожна зона прагне створити закінчену прямокутну фігуру.
Склад: Бамбук / Акрил
Виходячи з характеристик килима рекомендується стелити його в спальню, у вітальню, на кухню, в дитячу кімнату, у передпокій, у кабінет
Інвестуйте в килим, який виправдовує кожен сантиметр:
✔1,5+ млн вузлів/м² — преміум-щільність: гарантує тривалий термін служби без зношування.
✔ Чистота легко: антистатична обробка не дає накопичуватися бруду.
✔ Прибирання без клопоту: ідеальне для використання з роботами-пилососами.
✔ Абсолютна безпека: гіпоалергенний ворс, без запахів та шкідливих домішок – підходить навіть для малюків.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ekohali |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид килима | Ворсовий |
| Висота ворсу | 7 мм |
| Довжина килима | 400 см |
| Виготовлення килима | Машинна робота |
| Призначення килима/доріжки | Для передпокою, Для кухні, Для кабінету, Для спальні, Для дитячої кімнати, Для вітальні, Універсальне |
| Щільність ворсу | 2000000 точок/кв.м |
| Склад килима | Бамбук, Акрил |
| Стан | Новий |
| Тип | Килим |
| Тип ворсу | Розрізний |
| Форма килима | Прямокутний |
| Колір | Бежевий |
| Ширина килима | 300 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір, см | 300*400 |
- Ціна: 72 000 ₴







