Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Килим Terazzo TRZ 03 White білий прямокутний
Килим простий у догляді та чищенні, що економить ваш час та зусилля при догляді за ним.
Цей килим у скандинавському стилі відзначений простотою, природністю та мінімалізмом. Його нейтральні кольори створюють відчуття простору та світла у приміщенні.
Геометричні візерунки у малюнку килима відображають уважність до деталей та строгість ліній. Такі візерунки створюють відчуття порядку та гармонії в приміщенні, додаючи йому структуру та стиль. Кімната з таким килимом буде виглядати виразно та динамічно.
Прямокутний килим є найбільш популярною формою через свою універсальність і простоту в інтеграції в різні інтер'єри. Він ідеально впишеться в дизайн, де кожна зона прагне створити закінчену прямокутну фігуру.
Склад: 100% Поліестер
Виходячи з характеристик килима рекомендується стелити його в спальню, у вітальню, на кухню, в дитячу кімнату, у передпокій, у кабінет.
Килим простий у догляді та чищенні, що економить ваш час та зусилля при догляді за ним.
Цей килим у скандинавському стилі відзначений простотою, природністю та мінімалізмом. Його нейтральні кольори створюють відчуття простору та світла у приміщенні.
Геометричні візерунки у малюнку килима відображають уважність до деталей та строгість ліній. Такі візерунки створюють відчуття порядку та гармонії в приміщенні, додаючи йому структуру та стиль. Кімната з таким килимом буде виглядати виразно та динамічно.
Прямокутний килим є найбільш популярною формою через свою універсальність і простоту в інтеграції в різні інтер'єри. Він ідеально впишеться в дизайн, де кожна зона прагне створити закінчену прямокутну фігуру.
Склад: 100% Поліестер
Виходячи з характеристик килима рекомендується стелити його в спальню, у вітальню, на кухню, в дитячу кімнату, у передпокій, у кабінет.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ekohali |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид килима | Ворсовий |
| Висота ворсу | 6 мм |
| Довжина килима | 180 см |
| Виготовлення килима | Машинна робота |
| Призначення килима/доріжки | Для передпокою, Для кухні, Для кабінету, Для спальні, Для дитячої кімнати, Для вітальні, Універсальне |
| Щільність ворсу | 312000 точок/кв.м |
| Склад килима | Поліестер |
| Стан | Новий |
| Тематика декору, малюнка | Геометричні візерунки |
| Тип | Килим |
| Тип ворсу | Комбінований |
| Форма килима | Прямокутний |
| Колір | Білий |
| Ширина килима | 120 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір, см | 120*180 |
- Ціна: 4 320 ₴






