
влевовправо
Килим Terazzo TRZ 03 Grey сірий прямокутний 200*290 см
- Готово до відправки
- Код: EC-80048
11 600 ₴
+380 (67) 630-06-87
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Килим Terazzo TRZ 03 Grey сірий прямокутний
Килим має менший ризик алергічних реакцій та накопичення пилу завдяки використанню сучасних матеріалів та технологій.
Малюнок цього килима підкреслює естетику скандинавського дизайну, додаючи в приміщення атмосферу спокою, гармонії та затишку.
Геометричні візерунки у малюнку килима відображають уважність до деталей та строгість ліній. Такі візерунки створюють відчуття порядку та гармонії в приміщенні, додаючи йому структуру та стиль. Кімната з таким килимом буде виглядати виразно та динамічно.
Прямокутний килим буде універсальним і чудово підкреслить межі окремої інтер'єрної зони, наприклад, зони відпочинку з диваном. Візуально чітко визначаючи її контур, прямокутний килим буде допомагати створювати чистий і організований вигляд приміщення, надаючи йому завершений і гармонійний вигляд.
Склад: 100% Поліестер
Виходячи з характеристик килима рекомендується стелити його в спальню, у вітальню, на кухню, в дитячу кімнату, у передпокій, у кабінет.
Килим має менший ризик алергічних реакцій та накопичення пилу завдяки використанню сучасних матеріалів та технологій.
Малюнок цього килима підкреслює естетику скандинавського дизайну, додаючи в приміщення атмосферу спокою, гармонії та затишку.
Геометричні візерунки у малюнку килима відображають уважність до деталей та строгість ліній. Такі візерунки створюють відчуття порядку та гармонії в приміщенні, додаючи йому структуру та стиль. Кімната з таким килимом буде виглядати виразно та динамічно.
Прямокутний килим буде універсальним і чудово підкреслить межі окремої інтер'єрної зони, наприклад, зони відпочинку з диваном. Візуально чітко визначаючи її контур, прямокутний килим буде допомагати створювати чистий і організований вигляд приміщення, надаючи йому завершений і гармонійний вигляд.
Склад: 100% Поліестер
Виходячи з характеристик килима рекомендується стелити його в спальню, у вітальню, на кухню, в дитячу кімнату, у передпокій, у кабінет.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ekohali |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид килима | Ворсовий |
| Висота ворсу | 6 мм |
| Довжина килима | 290 см |
| Виготовлення килима | Машинна робота |
| Призначення килима/доріжки | Для передпокою, Для кухні, Для кабінету, Для спальні, Для дитячої кімнати, Для вітальні, Універсальне |
| Щільність ворсу | 312000 точок/кв.м |
| Склад килима | Поліестер |
| Стан | Новий |
| Тематика декору, малюнка | Геометричні візерунки |
| Тип | Килим |
| Тип ворсу | Комбінований |
| Форма килима | Прямокутний |
| Колір | Сірий |
| Ширина килима | 200 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір, см | 200*290 |
- Ціна: 11 600 ₴





