
влевовправо
Килим Taboo Plus 4405 MIDNIGHT чорний прямокутний 80*150 см
- Готово до відправки
- Код: EC-79636
3 000 ₴
+380 (67) 630-06-87
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Килим Taboo Plus 4405 MIDNIGHT чорний прямокутний
Килим простий у догляді та чищенні, що економить ваш час та зусилля при догляді за ним.
Килим являє собою сучасну інтерпретацію традиційних класичних елементів. Він відрізняється від класики більш сучасними формами, помірним використанням візерунків і кольорів, а також інноваційними матеріалами.
Дизайн килима у вигляді рамки завжди виглядає елегантно та стильно. Рамка обрамляє центральну частину килима додавши килиму вишуканості та розкоші. Такий дизайн створює відчуття важелів, що привертає увагу до центральної частини килима, а також додає структури та глибини до інтер'єру.
Прямокутний килим є найбільш популярною формою через свою універсальність і простоту в інтеграції в різні інтер'єри. Він ідеально впишеться в дизайн, де кожна зона прагне створити закінчену прямокутну фігуру.
Склад: 100% Акрил
Виходячи з характеристик килима рекомендується стелити його в спальню, у вітальню, на кухню, в дитячу кімнату, у передпокій, у кабінет.
Килим простий у догляді та чищенні, що економить ваш час та зусилля при догляді за ним.
Килим являє собою сучасну інтерпретацію традиційних класичних елементів. Він відрізняється від класики більш сучасними формами, помірним використанням візерунків і кольорів, а також інноваційними матеріалами.
Дизайн килима у вигляді рамки завжди виглядає елегантно та стильно. Рамка обрамляє центральну частину килима додавши килиму вишуканості та розкоші. Такий дизайн створює відчуття важелів, що привертає увагу до центральної частини килима, а також додає структури та глибини до інтер'єру.
Прямокутний килим є найбільш популярною формою через свою універсальність і простоту в інтеграції в різні інтер'єри. Він ідеально впишеться в дизайн, де кожна зона прагне створити закінчену прямокутну фігуру.
Склад: 100% Акрил
Виходячи з характеристик килима рекомендується стелити його в спальню, у вітальню, на кухню, в дитячу кімнату, у передпокій, у кабінет.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Empera |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид килима | Ворсовий |
| Висота ворсу | 12 мм |
| Довжина килима | 150 см |
| Виготовлення килима | Машинна робота |
| Призначення килима/доріжки | Для передпокою, Для кухні, Для кабінету, Для спальні, Для дитячої кімнати, Для вітальні, Універсальне |
| Щільність ворсу | 864000 точок/кв.м |
| Склад килима | Акрил |
| Стан | Новий |
| Тематика декору, малюнка | Рамка |
| Тип | Килим |
| Тип ворсу | Розрізний |
| Форма килима | Прямокутний |
| Колір | Чорний |
| Ширина килима | 80 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір, см | 80*150 |
- Ціна: 3 000 ₴






