Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Килим Zinet Design 7 сіро-бежевий прямокутний
Килим машинної роботи простий у догляді та чищенні, що робить його ідеальним вибором для сімей з дітьми та домашніми тваринами.
Цей килим поєднує в собі елегантність класичного дизайну із сучасними тенденціями, що робить його універсальним та актуальним для різних інтер'єрів.
Східні мотиви додають унікальний та екзотичний вигляд килиму, роблячи його цікавим та привабливим для декорування інтер'єру.
Прямокутний килим є найбільш популярною формою через свою універсальність і простоту в інтеграції в різні інтер'єри. Він ідеально впишеться в дизайн, де кожна зона прагне створити закінчену прямокутну фігуру.
Склад: 50% Акрил / 50% Віскоза
Виходячи з характеристик килима рекомендується стелити його в спальню, у вітальню.
Килим машинної роботи простий у догляді та чищенні, що робить його ідеальним вибором для сімей з дітьми та домашніми тваринами.
Цей килим поєднує в собі елегантність класичного дизайну із сучасними тенденціями, що робить його універсальним та актуальним для різних інтер'єрів.
Східні мотиви додають унікальний та екзотичний вигляд килиму, роблячи його цікавим та привабливим для декорування інтер'єру.
Прямокутний килим є найбільш популярною формою через свою універсальність і простоту в інтеграції в різні інтер'єри. Він ідеально впишеться в дизайн, де кожна зона прагне створити закінчену прямокутну фігуру.
Склад: 50% Акрил / 50% Віскоза
Виходячи з характеристик килима рекомендується стелити його в спальню, у вітальню.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ekohali |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид килима | Ворсовий |
| Висота ворсу | 5 мм |
| Довжина килима | 230 см |
| Виготовлення килима | Машинна робота |
| Призначення килима/доріжки | Для спальні, Для вітальні |
| Щільність ворсу | 1250000 точок/кв.м |
| Склад килима | Віскоза, Акрил |
| Стан | Новий |
| Тематика декору, малюнка | Східні мотиви |
| Тип | Килим |
| Тип ворсу | Розрізний |
| Форма килима | Прямокутний |
| Колір | Сірий |
| Ширина килима | 160 см |
- Ціна: 9 200 ₴



