Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Килим Luxor Light Grey сірий прямокутний
Килим машинної роботи простий у догляді та чищенні, що робить його ідеальним вибором для сімей з дітьми та домашніми тваринами.
Цей килим поєднує в собі елегантність класичного дизайну із сучасними тенденціями, що робить його універсальним та актуальним для різних інтер'єрів.
Східні мотиви додають унікальний та екзотичний вигляд килиму, роблячи його цікавим та привабливим для декорування інтер'єру.
Прямокутний килим є найбільш популярною формою через свою універсальність і простоту в інтеграції в різні інтер'єри. Він ідеально впишеться в дизайн, де кожна зона прагне створити закінчену прямокутну фігуру.
Склад: 100% Бамбук
Виходячи з характеристик килима рекомендується стелити його в спальню, у вітальню.
Килим машинної роботи простий у догляді та чищенні, що робить його ідеальним вибором для сімей з дітьми та домашніми тваринами.
Цей килим поєднує в собі елегантність класичного дизайну із сучасними тенденціями, що робить його універсальним та актуальним для різних інтер'єрів.
Східні мотиви додають унікальний та екзотичний вигляд килиму, роблячи його цікавим та привабливим для декорування інтер'єру.
Прямокутний килим є найбільш популярною формою через свою універсальність і простоту в інтеграції в різні інтер'єри. Він ідеально впишеться в дизайн, де кожна зона прагне створити закінчену прямокутну фігуру.
Склад: 100% Бамбук
Виходячи з характеристик килима рекомендується стелити його в спальню, у вітальню.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ekohali |
| Країна виробник | Індія |
| Вид килима | Ворсовий |
| Висота ворсу | 13 мм |
| Довжина килима | 303 см |
| Виготовлення килима | Машинна робота |
| Призначення килима/доріжки | Для спальні, Для вітальні |
| Склад килима | Бамбук |
| Стан | Новий |
| Тематика декору, малюнка | Східні мотиви |
| Тип | Килим |
| Тип ворсу | Розрізний |
| Форма килима | Прямокутний |
| Колір | Сірий |
| Ширина килима | 198 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір, см | 198*303 |
- Ціна: 95 990 ₴


