
Килим ручної роботи Bhadohi BHS Charcoal Beige сірий прямокутний 140*200 см
- Готово до відправки
- Код: EC-71728
16 800 ₴
+380 (67) 630-06-87
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Килим ручної роботи Bhadohi BHS Charcoal Beige сірий прямокутний
Килим ручної роботи, подібно дорогоцінному твору мистецтва, вимагає дбайливого та уважного догляду, оскільки його ніжні волокна та унікальна текстура роблять його більш примхливим та делікатним, але це лише підкреслює його ексклюзивність та цінність, додаючи інтер'єру особливу чарівність та вишуканість.
Малюнок цього килима підкреслює естетику скандинавського дизайну, додаючи в приміщення атмосферу спокою, гармонії та затишку.
Килим у дизайні з абстракцією у спокійних відтінках- гарна ідея, якщо ви не хочете звертати багато уваги саме на килим, якщо треба додати текстури і затишку в інтер'єр, а акценти вже зроблено за допомогою іншого декору. Такий килим нагадує природні поверхні і не набридає дуже довгий час, тому що спостерігати і вивчати цей малюнок можна нескінченно.
Прямокутний килим є найбільш популярною формою через свою універсальність і простоту в інтеграції в різні інтер'єри. Він ідеально впишеться в дизайн, де кожна зона прагне створити закінчену прямокутну фігуру.
Склад: 60% Віскоза/ 20% Бавовна/ 20% Вовна
Виходячи з характеристик килима рекомендується стелити його в спальню, у вітальню, в дитячу кімнату.
Килим ручної роботи, подібно дорогоцінному твору мистецтва, вимагає дбайливого та уважного догляду, оскільки його ніжні волокна та унікальна текстура роблять його більш примхливим та делікатним, але це лише підкреслює його ексклюзивність та цінність, додаючи інтер'єру особливу чарівність та вишуканість.
Малюнок цього килима підкреслює естетику скандинавського дизайну, додаючи в приміщення атмосферу спокою, гармонії та затишку.
Килим у дизайні з абстракцією у спокійних відтінках- гарна ідея, якщо ви не хочете звертати багато уваги саме на килим, якщо треба додати текстури і затишку в інтер'єр, а акценти вже зроблено за допомогою іншого декору. Такий килим нагадує природні поверхні і не набридає дуже довгий час, тому що спостерігати і вивчати цей малюнок можна нескінченно.
Прямокутний килим є найбільш популярною формою через свою універсальність і простоту в інтеграції в різні інтер'єри. Він ідеально впишеться в дизайн, де кожна зона прагне створити закінчену прямокутну фігуру.
Склад: 60% Віскоза/ 20% Бавовна/ 20% Вовна
Виходячи з характеристик килима рекомендується стелити його в спальню, у вітальню, в дитячу кімнату.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bhadohi |
| Країна виробник | Індія |
| Вид килима | Ворсовий |
| Висота ворсу | 7 мм |
| Довжина килима | 200 см |
| Виготовлення килима | Ручна робота |
| Призначення килима/доріжки | Для спальні, Для вітальні, Для дитячої кімнати |
| Склад килима | Вовна, Віскоза, Бавовна |
| Стан | Новий |
| Тематика декору, малюнка | Абстракція |
| Тип | Килим |
| Тип ворсу | Розрізний |
| Форма килима | Прямокутний |
| Колір | Сірий |
| Ширина килима | 140 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір, см | 140*200 |
- Ціна: 16 800 ₴
