Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Килим ручної роботи Natura Abushan Beige Red червоний прямокутний
Килим, виготовлений з використанням традиційної майстерності, має особливий шарм і індивідуальність.
Цей килим поєднує в собі елегантність класичного дизайну із сучасними тенденціями, що робить його універсальним та актуальним для різних інтер'єрів.
Східні мотиви додають унікальний та екзотичний вигляд килиму, роблячи його цікавим та привабливим для декорування інтер'єру.
Прямокутний килим буде універсальним і чудово підкреслить межі окремої інтер'єрної зони, наприклад, зони відпочинку з диваном. Візуально чітко визначаючи її контур, прямокутний килим буде допомагати створювати чистий і організований вигляд приміщення, надаючи йому завершений і гармонійний вигляд.
Склад: 100% Бамбук
Виходячи з характеристик килима рекомендується стелити його в спальню, у вітальню, в дитячу кімнату, у кабінет.
Килим, виготовлений з використанням традиційної майстерності, має особливий шарм і індивідуальність.
Цей килим поєднує в собі елегантність класичного дизайну із сучасними тенденціями, що робить його універсальним та актуальним для різних інтер'єрів.
Східні мотиви додають унікальний та екзотичний вигляд килиму, роблячи його цікавим та привабливим для декорування інтер'єру.
Прямокутний килим буде універсальним і чудово підкреслить межі окремої інтер'єрної зони, наприклад, зони відпочинку з диваном. Візуально чітко визначаючи її контур, прямокутний килим буде допомагати створювати чистий і організований вигляд приміщення, надаючи йому завершений і гармонійний вигляд.
Склад: 100% Бамбук
Виходячи з характеристик килима рекомендується стелити його в спальню, у вітальню, в дитячу кімнату, у кабінет.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ekohali |
| Країна виробник | Індія |
| Вид килима | Ворсовий |
| Висота ворсу | 6 мм |
| Довжина килима | 150 см |
| Виготовлення килима | Ручна робота |
| Призначення килима/доріжки | Для спальні, Для кабінету, Для вітальні, Для дитячої кімнати |
| Щільність ворсу | 400000 точок/кв.м |
| Склад килима | Бамбук |
| Стан | Новий |
| Тематика декору, малюнка | Східні мотиви |
| Тип | Килим |
| Тип ворсу | Розрізний |
| Форма килима | Прямокутний |
| Колір | Червоний |
| Ширина килима | 90 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір, см | 90*150 |
- Ціна: 12 150 ₴

