
влевовправо
Килим ручної роботи Natura 10 різнокольоровий прямокутний 90*150 см
- Готово до відправки
- Код: EC-71702
12 150 ₴
+380 (67) 630-06-87
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Килим ручної роботи Natura 10 різнокольоровий прямокутний
Килим, виготовлений з використанням традиційної майстерності, має особливий шарм і індивідуальність.
Цей килим у стилі модерн має прості та чисті лінії, що допомагають візуально розширити простір та створити відчуття відкритості у інтер'єрі.
Геометричні візерунки у малюнку килима відображають уважність до деталей та строгість ліній. Такі візерунки створюють відчуття порядку та гармонії в приміщенні, додаючи йому структуру та стиль. Кімната з таким килимом буде виглядати виразно та динамічно.
Прямокутний килим буде універсальним і чудово підкреслить межі окремої інтер'єрної зони, наприклад, зони відпочинку з диваном. Візуально чітко визначаючи її контур, прямокутний килим буде допомагати створювати чистий і організований вигляд приміщення, надаючи йому завершений і гармонійний вигляд.
Склад: 100% Бамбук
Виходячи з характеристик килима рекомендується стелити його в спальню, у вітальню, в дитячу кімнату, у кабінет.
Килим, виготовлений з використанням традиційної майстерності, має особливий шарм і індивідуальність.
Цей килим у стилі модерн має прості та чисті лінії, що допомагають візуально розширити простір та створити відчуття відкритості у інтер'єрі.
Геометричні візерунки у малюнку килима відображають уважність до деталей та строгість ліній. Такі візерунки створюють відчуття порядку та гармонії в приміщенні, додаючи йому структуру та стиль. Кімната з таким килимом буде виглядати виразно та динамічно.
Прямокутний килим буде універсальним і чудово підкреслить межі окремої інтер'єрної зони, наприклад, зони відпочинку з диваном. Візуально чітко визначаючи її контур, прямокутний килим буде допомагати створювати чистий і організований вигляд приміщення, надаючи йому завершений і гармонійний вигляд.
Склад: 100% Бамбук
Виходячи з характеристик килима рекомендується стелити його в спальню, у вітальню, в дитячу кімнату, у кабінет.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ekohali |
| Країна виробник | Індія |
| Вид килима | Ворсовий |
| Висота ворсу | 6 мм |
| Довжина килима | 150 см |
| Виготовлення килима | Ручна робота |
| Призначення килима/доріжки | Для спальні, Для кабінету, Для вітальні, Для дитячої кімнати |
| Щільність ворсу | 400000 точок/кв.м |
| Склад килима | Бамбук |
| Стан | Новий |
| Тематика декору, малюнка | Геометричні візерунки |
| Тип | Килим |
| Тип ворсу | Розрізний |
| Форма килима | Прямокутний |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина килима | 90 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Розмір, см | 90*150 |
- Ціна: 12 150 ₴







