
влевовправо
Килим Sydney SYD 02 White Grey білий прямокутний 80*150 см
- Готово до відправки
- Код: EC-70458
1 800 ₴
+380 (67) 630-06-87
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Килим Sydney SYD 02 White Grey білий прямокутний
Килим машинної роботи простий у догляді та чищенні, що робить його ідеальним вибором для сімей з дітьми та домашніми тваринами.
Килим являє собою сучасну інтерпретацію традиційних класичних елементів. Він відрізняється від класики більш сучасними формами, помірним використанням візерунків і кольорів, а також інноваційними матеріалами.
Дизайн килима у вигляді рамки завжди виглядає елегантно та стильно. Рамка обрамляє центральну частину килима додавши килиму вишуканості та розкоші. Такий дизайн створює відчуття важелів, що привертає увагу до центральної частини килима, а також додає структури та глибини до інтер'єру.
Прямокутний килим буде універсальним і чудово підкреслить межі окремої інтер'єрної зони, наприклад, зони відпочинку з диваном. Візуально чітко визначаючи її контур, прямокутний килим буде допомагати створювати чистий і організований вигляд приміщення, надаючи йому завершений і гармонійний вигляд.
Склад: 100% Поліестер
Виходячи з характеристик килима рекомендується стелити його в спальню, у вітальню, на кухню, в дитячу кімнату, у передпокій, у кабінет.
Килим машинної роботи простий у догляді та чищенні, що робить його ідеальним вибором для сімей з дітьми та домашніми тваринами.
Килим являє собою сучасну інтерпретацію традиційних класичних елементів. Він відрізняється від класики більш сучасними формами, помірним використанням візерунків і кольорів, а також інноваційними матеріалами.
Дизайн килима у вигляді рамки завжди виглядає елегантно та стильно. Рамка обрамляє центральну частину килима додавши килиму вишуканості та розкоші. Такий дизайн створює відчуття важелів, що привертає увагу до центральної частини килима, а також додає структури та глибини до інтер'єру.
Прямокутний килим буде універсальним і чудово підкреслить межі окремої інтер'єрної зони, наприклад, зони відпочинку з диваном. Візуально чітко визначаючи її контур, прямокутний килим буде допомагати створювати чистий і організований вигляд приміщення, надаючи йому завершений і гармонійний вигляд.
Склад: 100% Поліестер
Виходячи з характеристик килима рекомендується стелити його в спальню, у вітальню, на кухню, в дитячу кімнату, у передпокій, у кабінет.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ekohali |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид килима | Ворсовий |
| Висота ворсу | 12 мм |
| Довжина килима | 150 см |
| Виготовлення килима | Машинна робота |
| Призначення килима/доріжки | Для передпокою, Для кухні, Для кабінету, Для спальні, Для дитячої кімнати, Для вітальні, Універсальне |
| Склад килима | Поліестер |
| Стан | Новий |
| Тематика декору, малюнка | Рамка |
| Тип | Килим |
| Тип ворсу | Комбінований |
| Форма килима | Прямокутний |
| Колір | Білий |
| Ширина килима | 80 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Розмір, см | 80*150 |
- Ціна: 1 800 ₴





