Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Килим Lugano LUG 08 Beige бежевий прямокутний
Килим простий у догляді та чищенні, що економить ваш час та зусилля при догляді за ним.
Цей килим може бути успішно використаний в інтер'єрах, оформлених у стилях класика з елементами сучасності, неокласика, а також у сучасних та лофт інтер'єрах для надання їм вишуканого шарму та теплоти.
Дизайн килима у вигляді рамки завжди виглядає елегантно та стильно. Рамка обрамляє центральну частину килима додавши килиму вишуканості та розкоші. Такий дизайн створює відчуття важелів, що привертає увагу до центральної частини килима, а також додає структури та глибини до інтер'єру.
Прямокутний килим є найбільш популярною формою через свою універсальність і простоту в інтеграції в різні інтер'єри. Він ідеально впишеться в дизайн, де кожна зона прагне створити закінчену прямокутну фігуру.
Склад: 95% Бамбук / 5% Акрил
Виходячи з характеристик килима рекомендується стелити його в спальню, у вітальню.
Килим простий у догляді та чищенні, що економить ваш час та зусилля при догляді за ним.
Цей килим може бути успішно використаний в інтер'єрах, оформлених у стилях класика з елементами сучасності, неокласика, а також у сучасних та лофт інтер'єрах для надання їм вишуканого шарму та теплоти.
Дизайн килима у вигляді рамки завжди виглядає елегантно та стильно. Рамка обрамляє центральну частину килима додавши килиму вишуканості та розкоші. Такий дизайн створює відчуття важелів, що привертає увагу до центральної частини килима, а також додає структури та глибини до інтер'єру.
Прямокутний килим є найбільш популярною формою через свою універсальність і простоту в інтеграції в різні інтер'єри. Він ідеально впишеться в дизайн, де кожна зона прагне створити закінчену прямокутну фігуру.
Склад: 95% Бамбук / 5% Акрил
Виходячи з характеристик килима рекомендується стелити його в спальню, у вітальню.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ekohali |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид килима | Ворсовий |
| Висота ворсу | 9 мм |
| Довжина килима | 150 см |
| Виготовлення килима | Машинна робота |
| Призначення килима/доріжки | Для спальні, Для вітальні |
| Щільність ворсу | 1250000 точок/кв.м |
| Склад килима | Бамбук, Акрил |
| Стан | Новий |
| Тематика декору, малюнка | Рамка |
| Тип | Килим |
| Тип ворсу | Розрізний |
| Форма килима | Прямокутний |
| Колір | Бежевий |
| Ширина килима | 80 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір, см | 80*150 |
- Ціна: 4 800 ₴





